Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Front vagy agydaganat?

Front vagy agydaganat?

Figyelt kérdés
Mostanában többször fájt a fejem, elég erősen. Továbbá, ami furcsa, hogy olyan érzés, mintha valami nyomná a koponyámat belülről, kicsit olyan érzés, mintha a fejem egy nagy vizes tartályban lenne. Egyszer-kétszer előfordult, hogy zsibbadt a kézfejem pár másodpercre, de ez nem gyakori.

2020. jún. 9. 08:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én sem voltam fejfájós és már nem tudom mire fogni, annyi embernek fáj körülöttem is a feje, itt is rengetek új fejfájós poszt van.. Valami csak lehet az időjárásban :/ #6
2020. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Angol érettségit is úgy tettem le, hogy 2 fájdalomcsillapítóval múlt el. Annyira rossz volt, hogy még a jobb szemem is fájt tőle és hányingerem is volt egy kicsit.
2020. jún. 9. 09:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem körül is szokott fájni és egy fájdalomcsillapító semmit sem ér, többet meg nem veszek be. De 90%-ban gyógyszer nélkül vészelem át.
2020. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha most érettségiztél akkor majdnem kizárt az agydaganat. Nem vagy a veszélyeztetett csoportban. Az agydaganat egyébként is nagyon ritka:


"Az elsődleges agydaganatok előfordulási gyakorisága két korcsoportban lényegesen magasabb az átlagnál, éspedig a 8 évesnél fiatalabb gyermekek és a 70 évesnél idősebb emberek csoportjában. A 70 évesnél idősebbek esetében az össznépességre vonatkozóan 8,2-ről 20-ra emelkedik az agydaganatok 100 000 főre eső gyakorisága. Gyermekekben a fehérvérűség (leukaemia) után a második leggyakoribb daganatféleséget a központi idegrendszer daganatai képezik. A gyermekkorban előforduló daganatos megbetegedések 20%-a központi idegrendszeri eredetű."


[link]

2020. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Keddre van időpontom MRI-re, remélem minden oké lesz
2020. jún. 9. 11:07
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég hamar kaptál időpontot.
2020. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, mert fizetek érte 😔
2020. jún. 9. 11:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Az agydaganat által okozott fájdalom nem múlik el fájdalomcsillapító hatására.
2020. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem se múlik el, mégse küldött a neurológus ct-re.. Sőt meg is kérdeztem tőle az agydaganatot és szó szerint ezt a választ kaptam: "én kapok magától mindjárt agydaganatot" úgyhogy nem mindig viszi ki a fájdalmat a gyógyszer
2020. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!