Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Front vagy agydaganat?

Front vagy agydaganat?

Figyelt kérdés
Mostanában többször fájt a fejem, elég erősen. Továbbá, ami furcsa, hogy olyan érzés, mintha valami nyomná a koponyámat belülről, kicsit olyan érzés, mintha a fejem egy nagy vizes tartályban lenne. Egyszer-kétszer előfordult, hogy zsibbadt a kézfejem pár másodpercre, de ez nem gyakori.

2020. jún. 9. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos, hogy front.

Ha kétségeid vannak akkor orvos, MR/CT vagy adott esetben egy koponyaröntgen és már meg is van a diagnózis.

2020. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Front. A kva anyjat, nekem is ilyen, kezzsibbadas nelkul.
2020. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Különös ez. Már hónapok óta front lenne? Mindenki a frontra panaszkodik mindig.
2020. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3#


Akkor inkább agydaganat, mint front? :((

2020. jún. 9. 08:29
 5/19 anonim ***** válasza:
En nem csodalkozok, hetek ota ilyen hulye ido van, egyik pillanatban szakad az eso, meg lehet fagyni, kovetkezoben meg 30 fok, napsutes.
2020. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hónapok óta front?! Ugyan már. Nézel vagy olvasol időjárás előrejelzést vagy orvosmeterologia mondd valamit? :D jönnek mennek a frontok és Igen vannak akiket megvisel.. Ez a 3.valaszolónak szólt. Kedves kérdező, szerintem ne aggódj én tegnap voltam neurológusnal 2 hónapja fáj a fejem, zsibognak a kezeim, néha szédelgek és hányingerem is szokott lenni.. Es nem hat a fájdalomcsillapító. A neurológusnak esze ágában se volt elküldeni ctre.. Időjárás kész és stressz. De, ha nagyon aggódsz akkor háziorvostól kérj beutalót biztos ami biztos :) én is f*stam az agydaganattól
2020. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot MRI-re
2020. jún. 9. 08:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet amugy ez mar migren, az kutyabb, mint a sima fronterzekenyseges fejfajas.
2020. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6 én vagyok a 3-as. Én is féléve fejfájós vagyok, előtte soha. Szédelegni is szoktam, az utóbbi 3 hétben kb minden nap fájt a fejem. Ennyi ember csak nem agydaganatos. De az is fura, hogy ilyen sokan a frontra fogják.
2020. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos de agydaganatnál állandó lenne a fájdalom nem? Mivel az nem zsugorodik össze a nyomás sem enyhülne szerintem így logikus
2020. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!