Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett a beteggel?

Mi történhetett a beteggel?

Figyelt kérdés

A koronavirus.gov oldalon olvastam (talán tegnap vagy tegnapelőtt) az "elhunytak" cikkben, hogy egy 37 éves férfi is meghalt. Alapbetegséghez annyi volt írva, hogy nem ismert. Na most akkor nem csak az idősek hal(hat)nak bele ebbe a bunkó vírusba, hanem fiatalok is. Nagyon jó, mert én is "csak" 30 éves vagyok.

Ha nem volt ismert alapbetegsége, akkor a korona vitte el szegényt, nem? :-(



2020. jún. 12. 16:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem odafigyelni, gyakori kézmosás/kézfertőtlenítés, lehetőleg ahol tudom kerülöm az embereket, illetve maszkviselés. Ennél többet sajnos jelenleg nem tehetek/tehetünk.
2020. jún. 12. 19:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne írj privátot. Nem szeretnék veled beszélgetni.


Azt, hogy 30 éves vagy, a kérdésed színvonala miatt vonja mindenki kétségbe. Egy gyerek kérdez így.

2020. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdésem nem az influenzára irányult. Tisztában vagyok vele, hogy abba többen is belehalnak, mint a koronába."


Na akkor nézz szét a worldometers.com-on, igencsak meg fogsz lepődni

2020. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

435,855 vs 222,091


Egyedül is megy eldönteni melyik a nagyobb, vagy segítségre szorultok?

2020. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a két lepontozónak írtam
2020. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!