Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bakteriális fertőzés mindenkép...

Bakteriális fertőzés mindenképp lázzal járna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5. napja fura a hasam. Eleinte mintha csak valami lappangást éreztem volna, puffadtam és kevés, lágy kaki jött. Kivártam a 2-3 napot, azt mondják addig ne szedjen rá semmit az ember, utána aktív szeneztem, de nem sokat mivel nem durva hasmenésről volt szó - napi 2-3 szemet - ezután összerakta picit a székletem, jóval javult az állaga, csak picit megsötétítette :D Ma reggelre sem hasmenéses volt, viszont azt így még érzem, hogy pociba nem vagyok 100%-os. Diszkomfortot érzek. És hát kellemetlen, de elég büdiket szellentek.. Viszont(!) semmi láz nem jelentkezett, szerintem még csak hőemelkedés se. Csak azt mondják ha egy hét alatt nem múlik el, akkor valószínű, hogy nem vírus hanem baci okozza és antibio kell rá. Nektek volt már ilyen láz nélkül?


Természetesen ha letelik az egy hét megyek orvoshoz, csak érdekelne.



2020. jún. 13. 12:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Gyerek a stílusa" hát ez alapján a kijelentés alapján nem tudom kit neveznék meg gyereknek, hogy ismeretlenben ezt állítod. Mondd már el nekem légyszíves, hogy milyen az a "gyerek stílusa" egy szövegnek? Vagy asszem ilyet nem tanultam retorikából... Hlyesírási hiba? Nem fogalmazok érthetően?

Szóval röviden tömören mondom, hogy fogalmam sincs mi a fenéről beszélsz!

Nem szeretnék vitatkozni olyan miatt, ami nem a saram.

2020. jún. 13. 13:50
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

én nem olvasgattam előző válaszokat igazából nem is érdekel, szóval erre nem írok semmit. kérdező! először is nyugodjál lefele! Mindenkivel megesik ilyen, beettél valami fosol kész. általában ez úgy szokott lenni hogy egy vírus 3-7 napig simán eltarthat. ez felnőtteknél ritkán van lázzal gyerekekre veszélyesebb. lappangási időd ne vedd bele onnan nézd amikor konkrétan kezdődött az étvágytalanság és lágy széklet, tünetek. ha 1 hétnél tovább eltart elmész, elmondod, kapsz egy antibiotikumkúrát, vegyél mellé egy Normaflort és kész. Ennyi! Fosol nem fosol mennyit hogyan, akkor is ezt kell csinálni. Nem fogsz beledögleni egy mezei fertőzésbe. Azért is nyugodjál meg, mert az idegesség kihajt mégjobban, nem rosszból mondjuk!

Tartsd a diétát, egyél egy kis kefírt ha kívánod, a szenet meg vagy szeded rendesen, vagy nem. Ha abbahagyod, nem haat a kúra ÉS attól se félj hogy fekete tőle. Úljé le nyugodjá meg, nézz videókat/sorozatozz mit bánom én de ne legyé már ennek így nekifeszülve! Na.

2020. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"poci", "baci" "kaki" Ezek olyan gyerekesek...
2020. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, a "büdi" is nagyon felnőttes.
2020. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Jó lehet nem akarta azt kiírni, hogy a SZAROM vagy valami. Ezek szerintem ilyen kis finomító jelzők meg ha lány simán írhat így. de tényleg én se bántani akarom csak nem egészséges ilyen apróságon ennyit kattogni. Hidd el nincsen nagy baj, ne akarj görcsösen tenni ellene, majd kipucolódsz.
2020. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ne meg az is felnőttes, hogy eszedbe sem jut s probiotikum. A kefír de még a háztartási keksz sem.


Na meg egy felnőtt nem pakolja tele vigyorgó smileyval a komoly kérdését és a válaszait.


Hány éves vagy?

2020. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Létezik a széklet szó is! S nem igazán érdekel 15-ös, miszerint szerinted milyen jelzők! Gyerekes a szöveg, s ez már a huszadik kérdése a hasmenésről.
2020. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#12 Ah nagyon szépen köszönöm a válaszod!


16 Miért vagy ennyire rámszállva? Hagyj már lógva komolyan! Szerintem te valami troll vagy és már szándékosan szórakozol velem. Képzeld, eszembe jutott a probiotikum, tudom hogy mi az, az nem jutott eszembe, hogy kinyerhetem más ételekből. Diétázom, háztartási kekszezem, ropizom, sós krumplizom, tudom mi az a diéta. Smiley, ez most komoly..? Szóval te ehhez méred az életkort hát gratulálok. Amúgy semmi közöd nincs az életkoromhoz, tipikusan olyan ember vagy, aki a szálkát keresi a másikban és azt hiszed kioszthatod mert lehet lenne köztetek X év. Ne nevetess már.

Számtalan felhasználója van ennek a platformnak, tízezrekről minimum beszélünk. És ha xy-nak velem egyidőben volt hasonló gondja? Abszolút nem értem meg a feltevésed, semmi logikus alapja nincs, annak meg végképp, hogy emaitt bele akarsz kötni valakibe.

2020. jún. 13. 14:31
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Többen is ezt állítjuk, de akkor remélem nem gond hogyha a moderátorok véleményét is megkérdezzük erről.
2020. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hej én miért lettem lepontozva?? 12-es voltam. Amúgy hagyjátok már! Lehet tényleg még kis fiatal, vagy esetleg hipochonder vagy valami. Tudjátok hányat láttam már ezen az oldalon? 10x ugyanazt a kérdést felteszik, mert kombinálnak. De amíg engem ez nem bánt most mit foglalkozzam vele. Ezért is írtam , hogy inkább nyugodjon meg mert ennek így semmi értelme nincsen.
2020. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!