Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig lesz még ez a kötelező...

Meddig lesz még ez a kötelező maszk hordási szabály?

Figyelt kérdés

Olyantól kérdezném aki figyeli az ezekről szóló híreket.

Megvan a véleményem erről az egész vírusról, erről a maszk hordásról is (ami szerintem vicc), de vannak esetleg olyan hírek mikor akarják eltörölni?

Itt a nyár, amúgy is meleg van/lesz mindenhol, főleg a buszokon alig lehet levegőt kapni a maszk meg rátesz még egy lapattal.


2020. jún. 15. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk már nem is kell a buszokon hordani, sem a kisebb üzletekben. Szerintem még a hónapban nem törlik el, de utána fixen.
2020. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak annyit olvastam, hogy a 65 év felettiek vásárlási korlátozásaival kapcsolatban szerdai ülésén dönthet a kormány a tilalom feloldásáról vagy fenntartásáról.

Maszk megszüntetéséről még nem beszéltek a hírekben.

2020. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jo darabig marad. Nagyon kényelmetlen én is fulladok benne meg rosszul leszek de fontos. Ki kell bírni ez a te érdeked is.
2020. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

"Ki kell bírni ez a te érdeked is."


Marhaság.

2020. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Marha aki így gondolja :)
2020. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos az ilyen önző buta emberek miatt halltak meg tízezrek. Az ilyen emberek nem valók társadalomba. Ész érveik nincsenek csak mocskolódással káromkodással tudnak érvelni. A maszk használat szerintem jövő nyárig érvenyben lesz. Ha nem tűnik el a vírus akkor tovabb is. Muszáj mert túl sok a birka akiket muszáj szabályok közé szorítani mert maguktól nincs annyi eszük. :(
2020. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

#6


Jó rettegést!

2020. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Erről beszéltem, eről a mély sötétségről. Én nem rettegek egy pillanatig sem csak felelősségteljesen gondolkozom és ésszel elék. Az elővigyázatosság nem azonos a rettegéssel. Hogy te is megértsd ha végig mész 300 méter magasan egy kötélen biztosító felsuerelés nelkül akkor nem bátor vagy hanem hülye.
2020. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

#8

Ez nem felelősségteljesen való gondolkozás hanem buta alaptalan rettegés, a média agymosó hatására.

2020. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Veled ellentétben biologusként ismerem a vírusok felépítését hatásmechanizmusát és fertőzőképességét. De biztos neked van igazad laikusként kijelentve, hogy marhaság. Meggyőző volt "Kovacs Jancsi 17 éves unatkozó gimnazista". :D Szerintem holnaptól nyiss egy orbosi praxist sőt vállalj műtéteket is. Tuti jól menne. :D
2020. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!