Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugráló vérnyomás.Mi a teendő?

Ugráló vérnyomás.Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Állandóan ugrál a vérnyomásom egyszer 120 máskor meg 130

Tudom,hogy a 130 még éppen belefér de én jobban szeretem ha 120-on van

Ráadásul ha elkezdek kondizni akkor felugrik 140-re és 140-en is marad edzés után is ami viszont már kissé aggasztó és a közérzetem sem a legjobb amikor 140-en van a vérnyomásom

Nem akarok vérnomyáscsökkentőt szedni mert akkor a kondit elfelejthetem, meg nem tudom kellene e egyáltalán mert alapban nem magas a vérnyomásom csak ha kondizok

Vélemények?



#kondizás #vérnyomáscsökkentő #változó vérnyomás
2020. jún. 15. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jól működik

A vérnyomás állandón változik ,főleg ha test is terhelés alatt van.

2020. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én értem de sajnos edzés után nem megy vissza se 120-ra se 130-ra hanem marad 140-en ami viszont már rossz közérzetet vált ki belőlem és elméletileg ez már magas vérnyomás

Nemtudom mit csináljak mert közben meg edzeni kellene

2020. jún. 15. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ugráló vernyomás ha egyszer 90 aztán nem sokkal utána 160 minden ok nélkül. Amit te írsz az a normális vernyomás ami változik bizonyos mertekben testmozgás hatására. A te valtozásaid normáisak nincs miert aggódni és teendő sincs vele.
2020. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!