Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a bal oldalam a...

Mitől fájhat a bal oldalam a mellem alatt már 3 napja?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a bal mellem alatt, pontosan nem is tudom meghatározni hol, kicsit néha oldalt is, van amikor a karom is egy kicsit meg az állkapcsom(ezt lehet csak beképzelem mert hajlamos vagyok a hipochondriára). Néha úgy érzem nehezebben dobog a szívem és nagyobbakat ver vagy nem is tudom.hogy olyan nem jó. De volt ilyen már es elmúlt. És nem merek/szeretnék szolni senkinek de félek hogy valami komoly dolog a baj.

2020. jún. 17. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A szívdobogás vérszegénység, vashiány miatt is lehet.

Van, amikor nem megfelelő a melltartó és az is okozhat fájdalmat.

Menj orvoshoz.

Itt nem orvosok adnak neked tanácsot, ezért felelősséget sem vállalhatnak.

2020. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog okozhat ugyanolyan “szívpanaszokat”. Ahogy előttem is írták, lehet vashiány, magnézium hiány stb. De lehet ritmuszavar, ingerületvezetési zavar, és még nagyon sok minden. Ezek alapján egy orvos sem tudná megmondani, hogy mi a bajod, csak eszközös- és laborvizsgálat után. Úgyhogy hajrá, keresd fel a háziorvosod.
2020. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még elfelejtettem, hogy én is hasonló panaszokkal mentem orvoshoz, zörejt hallott, és kaptam bétablokkolót, amitől sokkal jobb lett, jelenleg a kardiológiai kivizsgálásra várok..
2020. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!az a helyzet hogy voltam talán ugy 2-3 honnapja hasonlo tünetekkel a fájdalom nélkül es nem talált semmit.
2020. jún. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!