Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége volt Benedek...

Milyen betegsége volt Benedek Tibornak?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon elment. :(
2020. jún. 18. 08:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%
Azt nehezen tudom elhinni a mai világban, hogy 6 napig ne szivárgott volna ki, hogy elment. Egyébként tök mindegy, letaglózott:-(
2020. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%
Engem is megdöbbentet :( Mindenhol azt írják ma hajnalban hunyt el, úgyhogy én azt hiszem el.
2020. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
A 2-es hozzászólónak igaza van. 1 hete 3 különböző forrásból kaptam a hírt, hogy elhunyt, köztük az egyik csapattársa, de nem volt publikus akkor még.
2020. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%
Így van. Sajnos egy hete meghalt már
2020. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
43%
Akik itt írják, hogy 1 hete meghalt már, miért nem írtak ki egy kérdést már akkor az állítólagos halálhírével kapcsolatban?
2020. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%

S a volt edzője sem tudta, hogy már egy hete elment? Vagy miért hazudna ebben a mai riportban???


"Kemény Dénes Benedek Tiborral háromszor nyert olimpiát, a volt szövetségi kapitány a Trend Fm-nek elmondta, hogy Tibi rendkívül fiatalon hagyott itt bennünket, s bár tudták, hogy benne van a pakliban, hogy meghalhat, mégis mindenkit sokkolt halálának a híre.


"Földhöz csapott" - mondta Kemény.


"Tudtuk, hogy ez lesz a vége, de valahogy mégis üresség ért a reggel. Erre nehéz mit mondani. Igazságtalan"


"Edzője voltam, amikor egy sportoló előbb megy el, mint az edzője az olyan, mint amikor egy szülő túléli a gyermekét"

2020. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%
15-ös! Amúgy jól vagy?! Miért írt volna ki bárki kérdést a halálhírével kapcsolatban, a család nyilatkozata előtt? A betegségével kapcsolatban sem láttam az elmúlt hónapokban egyetlen kérdést sem, a család a lehető legdiszkrétebben kezelte a dolgot, sokan még most sem tudják, hogy milyen betegsége volt. Egyébként meg van bármi jelentősége annak, hogy mikor halt meg? Ha valaki nagyon tudni szeretné majd, akkor elmegy a temetésre és ott lesz kiírva.
2020. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
15-ös. Miért is írtam volna ki bármit? Már hónapokkal ezelőtt tudtam, hogy rákos, amikor még híre se volt annak, hogy lemond vagy, hogy bármi baja lenne
2020. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

17-es!

Sőt! A legtöbben csak annyit tudtak, hogy a családjával szeretne több időt tölteni, azért vonul vissza.

2020. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%

Istenem ennyi lelketlen, buta, önző embert...

1. Ezen csámcsogni, kivàncsiskodni, hogy mibe halt meg gusztustalan.

2. Igen, lehetett tudni napokkal ezelott is a dolgot, de teljesen mindegy, nem a mi dolgunk es megintcsak undorito a hirzarlat ellenere kiteregetni egy csalad maganugyét.

3. Remelem hogy zart koru temetes lesz es hagyjak gyaszolni a csaladjat...

2020. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!