Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Benedek vagyok.14 éves és van...

Benedek vagyok.14 éves és van egy nagy problémám, mégpedig az hogy túlsúlyos vagyok. Rendszeresen piszkálnak és már nem érzem magam jól a testemben. Le szeretnék fogyni fél év alatt Kb. :30 kilót. Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
185 cm magas és 108 kilógramm.

2015. aug. 25. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem kell 30 kg-t fogynod. Szerintem 10-15 kg mínusszal jól néznél ki, mivel elég magas vagy.

15 kg mínusz teljesen reális fél év alatt. Nem durva, nem hirtelen.

Mozogj is rendszeresen, erősíts, hogy formálódjon a tested.

2015. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
En szerintem a hatasos fogyas az,hogy szamolod a kaloriakat.En ugy fogytam hetente egy kilot,hogy 800kcal-t vittem be egy nap,szoval igy havonta -4kg.Ennel durvabbat szerintem nem ajanlatos kiprobalni.Es netrol tudsz letolteni kaloriatablazatot,en szemely szerint szivinfarktust kaptam mikor meglattam milyen sok kcal van egy kajaban.Na meg altalaban ra is vannak irvacha csomagolt kajat veszel.Es az innivalokat is bele kell szamitani.Ha csak vizet iszol akkor az ugye 0kcal es akkor eleg a kajakat szamitani.Pl reggelire ettem egy joghurtot az kb 200kcal,delutan egy kakaoscsigat,az 250kcal,akkor ittam teat igy meg volt mar a 530 kcal es akkor este vacsoranal meg is ettem a maradek 270 kaloriat is.Szoval nem halsz ehen,es ehetsz egeszsegtelen kajat is,csak akkor keveset ehetsz egy nap.
2015. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

185 cm vagy 14 évesen? :O


14 évesen még nőnek a gyerekek, tehát még fogyás nélkül is jobb lesz a helyzet. Ha igazán oda teszed magad biztos lehetséges, de szerintem is a 30 kiló sok lesz...

2015. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

14 évesen 108?

Én rámennék a rekordra.

2015. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent. (Kivéve az utolsótól, tőle nem volt szép.)
2015. aug. 26. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell felkapni a vizet.
2015. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kalóriaszámlálás nem elég, figyelned kell a makrotápanyagok megfelelő arányára, ezért diétában nem eszünk kakaós csigát.

Van az interneten kiterjedt irodalma a megfelelő diétának. Kezdésnek például megfelel a Sárga kapszula című ingyenesen letölthető könyv, ez alapján már el tudsz indulni.

2015. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!