Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2008 nyarán történt velem...

Saucony kérdése:

2008 nyarán történt velem hogy azt vettem észre hogy nem tudom a szavakat ki ejteni rendesen olyan pöszén beszéltem.Picit mozgott a szám jobb széle de egyéb más nem volt és ez rendeződött kbegy óra alatt.mitol lehetett?

Figyelt kérdés
egyből orvoshoz fordultam aki azt mondta hogy ez sumetrolimtol lehet mert sokat szedtem be belőle.Azóta 12 év telt el és nem volt ilyen tünetem. Ez a dolog nem is foglalkoztatott amit egy ismerős mondta hogy neki is volt ilyen csak sokkal durvább arcbenulas stb és stroke-ot állapotottak meg nála Azóta volt már egy csomó más dologból MR vizsgálatom koponya CT stb de nem mondták hogy látnak valamit. Mit csináljak?Érdemes elmenni egy vizsgálatra? Ha igen milyen re? Hol kezdjem? Köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 19. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 éve nem volt panasz, akkor ezzel most semmi tendő nincs.


Kb. olyan, mint ha azt mondanám, hogy 12 éve fájt a bokám, röntgenezzük meg most, mert a havernak is fájt, és el volt törve.

2020. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azt nem tudják kivizsgálni hogy van e olyan bajom amitől újra lehet ilyen ?
2020. jún. 19. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy inkább pánik beteg leszel ezektől a gondolatoktól. Nincs semmi bajod!!
2020. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!