Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy annyira...

Lehetséges hogy annyira hipochonder vagyok hogy már a tünetek is rendesen vannak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat
2019. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,de ez nem hipochondria. Az ilyet hívják pszichoszomatikus betegségeknek.
2019. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Októberben kezdődött. Soha nem vettem komolyan azokat akiknek mentális problemája van, mert nem gondoltam, hogy ez ilyen komoly. Mindenféle nem összefüggő tüneteim vannak, az elmúlt hónapokban több mint 100e ftot kötöttem magán orvosra, de egyelőre nem találtak semmit.
2019. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, jobbulást. Én is ugyanígy vagyok vele. Rendesem beképzelem az adott betegségnek a tüneteit.
2019. dec. 20. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kivizsgáltak és nem találtak szervi okot,akkor az a "dolgod",hogy ezt fogadd el és nyugodj bele! Ha ez sikeról,akkor a tüneteid is el fognak múlni,hizsen azt Te generálod magadnak.
2019. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem attól erősödnek a tüneteim, hogy rájukgörcsölök.
2019. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!