Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez meddig fog húzódni?

Ez meddig fog húzódni?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja voltam vérvételen, aznap nagyon fájt, másnap már annyira nem. Most már nem annyira érzékeny, viszont tiszta lila, és egyre jobban terjed. Ez mikor múlik el és mitől van?(mármint hogy ennyire terjed)

2020. jún. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tartottad be az utasítást, hogy 5 percig szorosan rá kell nyomni a kapott kötszert? Akkor ne csodálkozz a véraláfutáson!

Amúgy egyéni adottság is, hogy kinél mennyi idő alatt szívódnak fel a vérömlenyek.

2020. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van, nem nyomtad elég ideig vagy nem nyomtad elég erősen a gézlapot azért lett véraláfutásos

Vagy pedig közvetlen vérvétel után nehéz fizikális munkát végeztél és bevérzett a bőröd alá a vénából kiáramló vér

Nyugi majd felszivódik pár hét alatt,látni fogod mert változik majd a szine

2020. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szorítottam elég ideig de akkor lehet nem elég erősen;)
2020. jún. 19. 12:41
 4/6 Hellmano ***** válasza:
Egyszer voltam vérvételen, akkor is pont ebéd idő előtt kerültem be... erre belém rakja a csapot, majd elmentek ebédelni, mire visszaértek, majdnem leszáradt a kezem a fájdalomtól , mondom már kihúzom a francba azt raknak be újat. Olyan ideges lettem, minek rakták be ebéd idő előtt, ha tudták, hogy nem foglalkoznak vele. Az nekem még 1 hétig is fájt utána. De persze ez más eset , mint egy hagyományos vérvétel.
2020. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normalis. Mielott elmulik, szetterjed, aztan mindenfele szinu lesz.
2020. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy má' beszarjál egy tűszúrástól. Nagggyon fájt, mi?
2020. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!