Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vissza fog húzódni az aranyér?

Vissza fog húzódni az aranyér?

Figyelt kérdés

Egy-másfél hónapja jött először elő az aranyerem. Előtte is volt néha, hogy kicsit véres volt a wc papír, de most lehetett rendesen tapintani. Kenegettem Hemorid kenőccsel. El is múlt a fájdalom, viszont a mai napig érzem a "dudort".

Ez már nem fog visszahúzódni? 17 éves vagyok, ezért furcsállom, hogy első alkalom után nem húzódik vissza.

Mit lehet tenni?


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. aug. 9. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza fog húzódni, ha nem kell minden nap kilógnia. A kenegetésen kívül ügyelned kellene az étkezésedre, az elegendő folyadék, és rostos étel fogyasztásra. Ez mind nagyon jól le van írva a neten. Keress rá.
2014. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta figyeltem is a rendszeres étkezésre, székletűrítésre. Ezért furcsálltam hogy egy hónap alatt sem húzódott vissza.

De akkor ezek után még jobban odafigyelek.

2014. aug. 9. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!