Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menyhárt Balázs manuálterapeut...

Menyhárt Balázs manuálterapeutánál járt- e valaki nyaki gerinc eredetű szédülés ill. fejfájással?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a kezelésről?

2020. jún. 20. 16:12
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetem hogy a szédülésed milyen jellegű?

2020. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem forgó, inkább bizonytalan járás, és mozgásra tántorgó érzésem van. Néha mintha kicsit zuhannék. Van, hogy a szemem előtti hirtelen mozgásoktól szédülök, szóval az okát se nagyon tudom, csak találgatok.
2020. júl. 11. 12:22
 3/7 anonim válasza:
Igen nekem is ilyen szédülésem van sajnos...nekem spondylosist és kiegyenesedett nyaki lordosist állapítottak meg...de igen én is csak találgatok
2020. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ugyanezt mutatja a röntgen nekem is. Az egyik doki szerint ettől nem lehet szédülni, a másik szerint igen. Hát el vagyok keseredve. Nálam ez évek óta tart, de nem tudok megoldást. Te próbáltál esetleg valami hatásos terápiát?
2020. júl. 11. 19:46
 5/7 anonim válasza:
Engem reumatologus beutalt az Orfi rehabilitásciós korházba gyógytornára,masszázsra,fizioterápiára....jelenleg is várom ,hogy befeküdhessek csak sokat kell várnom...izomlazitóval szoktam kenegetni. De a szédülésem az napi 24ben tart. Ha gondolod privátba leírom a doktornőm nevét aki beutalt. Ezt javaslom neked is.Mert van olyan hogy nyaki gerinc eredetű szédülés. Nekem is mondta sok orvos h nem lehet. De a doktornőm aki beutalt nem véletlen utalt be. Emellett generalizált szorongásom is van nincs kizárva h attól van.....de majd kiderül
2020. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi ha megadod a nevét. Bár én már voltam fizikon, és gyógytornán de nem segített. Bár nem csak rendelőben voktam. Nekem is generalizált szorongásom van, de szerintem már a szédüléstől. Bár már ki tudja? Remélem Neked sikerül! Majd írd meg, ha túl leszel rajta légyszi.
2020. júl. 12. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, starecta plug n play nevezetu eszkozt probaljatok ki, valamint irjatok itt ram privatban h tarthassuk a kapcsolatot!
2020. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!