Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy éves vakbélműtét után...

Egy éves vakbélműtét után tovább szakadt a bőröm, lehetséges vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2019-ben kezdetleges vakbéllél kerültem be a kórházba. Elvileg "rendellenességgel" születtem, így a vakbelem nem lefele hanem hátra fele nőtt ezért nagyobb területet kellett felvágni az orvosoknak, hogy megtalálják. Viszont egy évvel később vettem észre, hogy a varrat aljánál a bőröm felszakadt. Úgy, mint a növési csíkok. Lila, piros de fehér is. Az elején kicsi volt, viszont most egyre nagyobb. Érdemes vele elmenni orvoshoz? Nem érzek fájdalmat, viszont ijesztően lila és piros.

2020. jún. 21. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz, ez nem normális lehet, hogy rosszul varrták össze vagy elvékonyodott a bőröd azon a részen

Engem sérvvel műtöttek és úgy összevarrtak, hogy igaz, pár évig látszott a varrat helye de ma meg már keresni kell közelről a vágást mert annyira elhalványult, ez lenne a normális

2020. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!