Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ez a tünet?

Mire utalhat ez a tünet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete vettem észre, hogy a jobb térdhajlatomban van egy kb 2 cm átmérőjű piros folt ami akkor úgy tűnt, mi tha több kis csípés lenne. Nem viszketett, nem foglalkoztam vele és azóta el is felejtettem, fürdésnél pedig nem tűnt fel, mert viszonylag halvány volt. Most viszont azt látom, hogy kb 10 cm átmérőjű, de csak egy kör alakban piros, továbbra sem viszket és a közepén sincs egy puros folt, mint nagyrészt a Lyme-kór esetében. Bőrgyógyászhoz már kértem időpontot, de csak 1 hónap múlva tudok menni és őszintén szólva kicsit ijesztő mert az interneten mindenfélét olvastam köztük a bőrrák lehetőségéről is. Nagyon megköszönném, ha valaki esetleg tud segíteni/megnyugtatni.

21/F



2020. jún. 22. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!