Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hashimotóval törvényszerű,...

Hashimotóval törvényszerű, hogy előbb-utóbb meghízik az ember?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy pozitív lett az anti-TG értékem, magyarán Hashimotós lettem én is..

A helyzet viszont az, hogy nekem mindig is azt mondták az orvosok, hogy valószínűleg túlműködik a pajzsmirigyem, mivel vékony vagyok és mindig magas a pulzusom.

Nem igazán értem én most ezt az egészet.

Már nagyon régóta magas a pulzusom, és én úgy tudtam , hogy az pajzsmirigy alul működés pont alacsony pulzussal, hízással járt stb stb.

Most kezdjek el aggódni az alakom miatt?

Babát tervezünk és bevallom kicsit félek, hogy esetlegesen aterhesség, szülés után mi van ha elkezdek majd hízni...

Szeretem a mostani vékony testalkatomat, és látom sok nőn hogy mennyit szenvednek az alakjukkal...

Mindig is sajnáltam azokat, akik betegség miatt nem tudnak olyan könnyen megszabadulni a kilóktól mint egy átlagember.

Van itt köztetek olyan diagnosztizált Hashimotós , aki nem hízott meg?

Gyógyszert amúgy max a teherbeesés miatt kellene szednem, de a TSH-m tulajdonképpen teljesen rendben van. (3-mas)



2020. jún. 22. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!