Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van már mindenki ennyire...

Miért van már mindenki ennyire beparázva már most a koronavírus lehetséges második hullámától?

Figyelt kérdés

Nem értem az embereket. Amíg tartott a járvány felfutás és karantén, érthetően mindenki azt kérdezte/várta, hogy mikor lesz a tetőzés, meg a vége. Ez tiszta sor. De most, hogy már lassan lecseng, és a korlátozásoknak is kb. vége, (jövőhéten a vészhelyzetnek is valószínűleg), miért azzal vannak elfoglalva (pl. itt a GYK-n is), hogy jaj mi lesz ha jön a második hullám úristen, meg mikor jön, hogy most szeptember, október, vagy később?


Nem inkább annak kéne örülni, hogy vége az első szakasznak, végre ismét szabadon lehet utazgatni, találkozgatni, tenni ezt-azt, és visszatért az élet, mintsem feszengeni, hogy "jaj mi lesz ha a 2.hullám érkezik?" Ősztől hamarabb úgyse lesz, majd ráér félni ha eljön az ideje.



2020. jún. 14. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Túl hamar lecsengett, olyan befejezetlen a dolog, riogatni kell az embereket. Mi lesz a sok üres ággyal, meg a több ezer lélegeztetőgéppel is, ugye? Nem lesz itt semmiféle említésre méltó 2. hullám. Nekem elhiheted, én március végén is április végére tettem a tetőzést, amikor sokan okoskodtak, hogy július elején lesz az, meg 50000-en elkapják (mármint regisztráltan).
2020. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!