Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekőtől lehet? Vagy vajon...

Vesekőtől lehet? Vagy vajon miért nem múlik el teljesen?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja előjöttek durva felfázásos tünetek (sűrű vizelési inger, égető vizelés). Voltam urologusnal 2x is aki antibiotikumot szedetett velem nagyon sok ideig. Utána azt hittem hogy elmúlt, jöttek szörnyű vesegörcsök(legalábbis ezt mondták mikor felhívtam a kórházat). Elmentem a kórházba, vizelet tenyésztés negatív mindenre, a doki azt mondta az ultrahangnál, hogy lehet hogy lát egy követ a bal vesémben, tovább küldött röntgenre, várom az eredményt. Ő is beszedetett velem antibiotikumot (Zinnat 500) meg gomba ellenes gyógyszert is. Még mindig van hogy kicsit csíp a vizelés meg tegnap durván begörcsölt az alhasam meg a derekam is meg nagyon sokat jártam WC-re. Most jelenleg csak azt érzem hogy mintha a húgycsövemből sugározna a fájdalom a bal vesémbe. Hullámokban jön. Most ez valami fertőzés lehet vagy csak a vesekő váltja ki ezt? Negatív lett a vizelet tenyésztés baktériumra, ezért nem értem. Mit gondoltok? Volt már valakivel hasonló? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. jún. 23. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A röntgenen tisztán látni lehet, hogy vesekő vagy sem.
2020. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Csak a kérdésem az lenne hogy volt-e valakinek ilyen tapasztalata hogy (valószínű) veseköve volt és gyakori, néha csípő vizelési ingere volt annak ellenére hogy negatív lett a vizelet tenyésztés és sok antibiotikumot is szedtem. Kivalthatja-e a vesekő ezt ezt a gyakori vizelési ingert meg csípő vizelést..
2020. jún. 23. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Csípett. De nem az a tünet mutatott a vesekőre. A sürgősségin nekem is azt mondták, hogy felfáztam, az UH nem mutatott ki semmit a röntgen már egyértelművé tette az orvos számára h vesekő. De nem a csípő érzés vitt a kórházba, hanem az iszonyatos fájdalom. Sose éreztem akkora fájdalmat. Járni se tudtam.
2020. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!