Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Összeszedhettem így egy...

Összeszedhettem így egy baktériumot?

Figyelt kérdés
Üdv! Ez nagyon gáz de leírom, mert hát történt ami történt. Nagyjából 1 héttel ezelőtt kicsit bekrepált az emésztésem pár napra. Nem tudom gyomorrontás vagy vírus volt-e. A lényeg, hogy hát lecsekkoltam többször a székletet..Ezt most nem részletezem de értitek, érintkezhetett vele a kezem - olyan wcnk van aminek egy lyuk a közepe, úgy nem tudnám megnézni - már kezdtem épp kilábalni az előző dologból, de mára 2. napja lágy hasmenéses széklet, étvágytalanság... Így összeszedhettem egy E Colit vagy valami baktériumot? Haragszom magamra, persze mostam kezet, de a székletbe tengernyi a baktérium és fertőtlenítenem kellett volna. Nem egy nap néztem meg így a végterméket.

2020. jún. 24. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Negyed éve tanul az egész világ kezet mosni, most már kezdhetnél belejönni te is...
2020. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy mostam kezet, de lehet az nem volt elegendő, fertőtlenítő kellett volna...
2020. jún. 24. 09:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek fogdosod? Mit nézel rajta? Szétmorzsolod és vizsgálgatod nagyítóval???? Totál nem vagy normális. Ez undorító, akkor is, ha kezet mosol utána.

Egyébként szerintem csak bebeszéled magadnak. Semmi bajod. Max. szarul táplálkozol.

2020. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon múlik, hogy fertőtlenítőszert is használsz-e, hanem hogy elég alapos-e a kézmosás.

Egyébként is bízd másra a székletvizsgálatot - meg eleve annak az eldöntését, hogy egyáltalán szükség van-e rá.

2020. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nagyon alaposan mostad is a kezed sajnos benyalhattál valamit.
2020. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Elég undi, de valamiLen szinten megértem hogy megnézted, nem-e vagy férges vagy bármi. De máskor egy eldobható gumikesztyűvel csináld, alapos kézmosással egybekötve. Amúgy nem, nincsen bajod, a telefonodon amin pötyögsz több baktérium van, mint a székletedben.
2020. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3 hát úgy legyen! Bár igazad lenne.


Valaki itt írta, nem nem morzsolgattam :D csak szemügyre vettem, a wc-ben nem tudnám és fontos dolgok derülhetnek ki emésztési gondnál, szín/állag alapján ezért néztem meg.

2020. jún. 24. 09:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Hármashoz csatlakoznék azzal a részével, hogy bebeszéled.

Erről árulkodik a széklet elemezgetése is, rápörögtél a témára, azért lágy a kaka meg azért nem kívánsz enni, gyomorideged van. Ha valami komoly akkor fosnál úgy, ami a csövön kifér. Ha felszívódás, akkor nem lábaltál volna ki az előzőből, márpedig ott már szilárd székleted volt gondolom. Nem voltál nyugodtabb abban a periódusban? Állj le ne pörögj! Foglald le magad, haverozz, egyél ami jól esik, finoman.

2020. jún. 24. 10:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt írta nekem valaki privibe, nem tudom miért nem ide, remélem nem baj ha ideírom kedves anonym!
2020. jún. 24. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti hogy az étkezési szokás. Mert ritka de lágy széklet.Valamit elcsesztél a kajálásodban, dietetikus kéne max. Egy ne stresszelj. Kettő, egyél már rendesen! Lefogadom úgy bevagy fosva, hogy nincs étvágyad a parától és attól nem is áll össze a székleted egyszerűen tápanyag kell a szervezetednek! Ne koplalj, egyél nyugodtan! Lehet jót tenne, ha valaki veled lenne és feldobna, lefoglalna.
2020. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!