Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig fog élni egy alkesz...

Meddig fog élni egy alkesz láncdohányos kezeletlen magasvérnyomással? Évekig?

Figyelt kérdés

Az öcsém a válása óta alkoholista lett. Eleve láncdohányos volt, 15 éve cigizik napi 1 dobozzal szív el. 5-6 éve a napi adagja fél - 1 liter vodka. A kezeletlen magasvérnyomását lesz*rja.


Nekem lassan pánikbetegségem alakul ki, annyira aggódom az elvesztésétől.

Járt pszichiáternél, anonim alkoholistáknál, de semmi, egyiket sem teszi le. Bele vagyok betegedve.


Az egyik orvos azt mondja hogy évtizedeik élhet még, mert a fél ország most is ezt csinálja és nem hullanak a fiatalok tőle, max 50-60 éves korosztály (az öcsém 34 éves). De volt olyan orvos, aki néhány évet jósolt neki.

Most is egész éjjel nem aludtam.

Mondjatok valamit...😥


A laborja rossz, a mája gyulladásban van, a cigitől köhög.


2020. jún. 25. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem_tudod_megmenteni. ha ő nem akar változni, akkor nem fog változni.

ne ugorj mellé a gödörbe!!


egyébként ő már most sem él. csak létezik. és önpusztít

2020. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom csinálja ezt és jól érzi igy magát eszébe sincs változtatni. ;( neki már a fogai is kiestek ő 10 éve él így. ;( most 40.
2020. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni kérdező, ha ő nem akar változtatni (márpedig az írásodból nekem az jön le, hogy nem is fog), akkor te nem fogsz tudni helyette. Neki ez így jó, ez is lesz a veszte.
2020. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doros ***** válasza:

A napi 1 doboz még nem láncdohányos. A 20 szál cigi azt jelenti, hogy ha 10 órán át van ébren, félóránként szív el egyet, de egy felnőtt ember még vodkával is többet van ébren. Van még hova rontani az életén.

Nem tudsz rajta segíteni, ahogy már Első is írta.

2020. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer átmennék hozzá leönteném egy vödör hideg vízzel leordítanám a fejét, elkiabálnam neki minden fájdalmamat és bánatomat amit vele kapcsolatban érzek, talán oár tányért is összetörnék a hatás kedvéert és feszültség le eurtés keppen azt is elmondanám mennyire szeretem. Kirobnám az összes cigijét és italát. Majd búcsúzóul megmondanám hogy rám számíthat és hívjon fel ha változtatni kíván az életmódján. Majd megkönnyebbülten távoznék és nem keresném soha többet a saját életemet tenném rendben. Majd jelentkezik ha akar.
2020. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó! Ezzel a hisztérikus viselkedéssel szerintem lóf..szt sem érnél el nála. Ugyanúgy leszarná.
2020. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű de úgy érezném kiadtam az ezzel kapcsolatos feszültségeimet, megtettem minden tőlem telhetőt az ügyért és könnyebb lenne tovább lépnem. Ez már inkább rólam szólna mint róla. Mert úgy gondolom teljesen felesleges a kérdezőnek tönkre tennie magát. Ettől a tesójának nem lesz jobb, nem változik semmi. Ráadasul kb ugyan aut csináljak. A tesó a feleség miatt gyilkojja magát ő meg a tesó miatt. Csak a módszerek mások a végkifejlet ugyan az. Tönkre ment egeszség. Ideje lenne abbahagyni mert ha a tesó le akarna állni már nem lesz aki segítsen neki ha a kérdező is kinyírja magát idegileg.
2020. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!