Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyenek a gyógyulási esélyeim...

Milyenek a gyógyulási esélyeim? 23/f

Figyelt kérdés
Húgyuti fertőzés és/vagy prosztata gyulladásom van. Most pontosan már én sem tudom. Ma második napja szedem az antibiotikumot ciprinol 500 mg reggel este. Tehát mikor várható javulás?

2020. jún. 30. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szedjed be a ciprinolt, és igyál minnél több vizet vagy más alkoholmentes folyadékot, mást nem nagyon tudsz csinálni. Férfiaknál a húgyuti fertőzés sokkal nehezebben gyógyul mint nőknél, prosztatagyulladás még nehezebben, ez tóbbi rosszabb esetben hetekig is eltarthat.


Ezért kell kotont használni MINDIG, haver. Gondolom, hallottad már ezt valahol, nem viccelt, aki mondta.

2020. júl. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom hulye voltam de meghalni nem fogok igaz?
2020. júl. 1. 07:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz :)
2020. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom , mikorra mulik el? Vagy csillapodik? Ez a fertozeses cucc? Esetleg valakinek van mèg tapasztalata?
2020. júl. 1. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok így csak elég durva hugyúti fertőzésem volt. 3 nap múlva már sokkal jobb volt. Legyél türelmes
2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ki írta fel a gyógyszert? Urológus? vagy a körzeti orvos? volt prosztata vizsgálatod?


A prosztatagyulladás lassabban gyógyul, mint a húgyuti fertőzés, ha nem múlnak el a panaszaid, amire befejezed a ciprinol kúrát, akkor mindenképpen menj vissza az orvoshoz, sőt urológus szakrendelőbe menj, ha eddig nem ott jártál volna.


Ha nem kapsz hamar beutalót, menj el magánba, hidd el nekem, nem akarsz idült prosztatagyulladást magadnak, mert óriási szívás. Megéri azt a párezer forintot a szakszerű ellátás.


És koton, koton, koton.

2020. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó urológiára nem kell beutaló! És a magán sem jobb csak szebb a rendelő.
2020. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, h a magánrendelés jobb, csak azt mondtam, h gyorsabb. Ha nem gyógyul meg a heveny gyulladás, és kap egy időpontot az SZTK-ba 4 hét múlva, akkor azzal elég jól befizethet valaki egy idült prosztatagyulladásra.
2020. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha sűrgős fogadnak azonnal. Ha nincs a járvány időpont sem kell.
2020. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hetfőn megyek egy magan rendelesre mind 1 20000 ft de minden benne van UH stb
2020. júl. 2. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!