Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyulási esélyeim kezdődő copd?

Braunito kérdése:

Gyógyulási esélyeim kezdődő copd?

Figyelt kérdés
24 éves fiatalember vagyok , 10 évig dohanyoztam, és kezdődő krónikus hörghurut gyulladásom van! AZt szeretném kérdezni, hogy milyen élet kilátásaim vannak, és hogyan tudnám gyógyítani a betegségsem! De legfőképpen az érdekel milyen életnek nézek elébe? ?
2015. nov. 22. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
most trollkodáson kívül iróm ha nincs rá gyógymód füvezz enyhiti a fájdalmad és még talán el is mulassza..mert sok gyogyszer ebböl készül annyi h kivonják belölük a thc-t ami az az egy káros de a többi ami benne van nem szval van amelyik országba gyógyszerként írják fel..persze M.o.ban meg europa hasonlóan szegényebb országaiban ez tiltott dolog de hajrá hátha segít
2015. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Haziorvos, beutalo a tudogondozoba. Az 'ondiagnosztika' COPD eseteben nem igazan jarhato ut.


Maga a betegseg egyebkent konkretan lassu fulladasos halalhoz vezet, ha nem kezelik.


[link]

2015. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#1: te egy komplett idiota vagy. TUDOBETEGSEGRE fustolest?
2015. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

COPD-ben elhunyt öcsém talán nem kezdte 14 éves korában a dohányzást, csak 17 éves korában. Onnantól kezdve láncdohányos lett, még a terhes felesége kedvéért sem hagyta abba. Túlsúlyos is volt. Passzívan is kapott elég nikotint. Körülötte az egész családban csak én nem dohányoztam. Ötvenöt éves korában kezdődtek az agyi eredetű rosszullétei (összeesett munka közben). Hatvan éves korában a COPD-től üzemképtelen tüdeje miatt a szíve felmondta a szolgálatot. Otthon lett rosszul. A mentők 15 percen belül kiértek hozzá, de addigra már meghalt.

E szerint a weblap szerint csak az időt lehet húzni.

A COPD lassú, de biztos, mint a lepra.

[link]

Jelenleg COPD esetén nincs hatékony kezelés, a tünetek viszont mérsékelhetők, csökkenthető a különböző szövődmények kockázata, illetve az életminőség is javítható.

2015. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval nyersen kimondva, a betegség nem gyógyítható, de a tünetei javíthatóak! Most jelenleg 24 éves vagyok , hülye kérdés de mennyi időm lehet hátra ha mindent elkövetek a betegség javításáért? És körülbelül mennyi idő után lesz viselhetetlen az állapot?
2015. nov. 22. 20:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan diagnosztizaltak nalad az COPD-t, vagy csak bekepzeled magadnak?
2015. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
80% ra tehető hogy fennáll, de ha nem most akkor fenn fog állni. Magyarul elébe megyek a dolgoknak! Tapasztalatokat, és véleményeket gyűjtök hogy , ne érjen váratlanul ha kiderül
2015. nov. 22. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha megelőzni akarod, akkor mindenképpen kezd fogyasztani azt a táplálékkiegészítőt, amit az egész családom szed!! Egy doktornő ismerősöm tünetmentes a COPD betegségében... (legalább 10 éve volt már beteg)
2017. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Herczeg Zsuzsa válasza:
0%
Szia.Ès mi az a tàplàlèk kiegèszitő?
2018. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy régi írás, de lehet, hogy másoknak is segít, hogy a doktornőn kívül egy újabb ismerősöm tehette le az oxigén palackot, tehát van megoldás, senki ne keseredjen el!!
2018. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!