Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha 5 éve mértek egy 6.4es...

Ha 5 éve mértek egy 6.4es vércukor értéket, de azóta fogytam, akkor már valószínű hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Fogytam picit azóta, de nem sokat 5 éve mértek egy ilyen értéket, de házi doki leszarta.

Most megint megyek mérni... Valószínűleg már cukorbeteg vagyok akkor?


2020. júl. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy olyan gyógyszertárba nyitásra éhgyomorra, ahol mérnek vércukor értéket. Semmi nem valószínű.
2020. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, orvosit, hogy 33 százalék eséllyel lehetek cukros eszerint



Nagyon fontos, hogy felismerjük és megakadályozzuk a prediabétesz kialakulását és átalakulását diabétesszé. Felmérések szerint a prediabéteszesek legalább 33%-a 10 évnyi időtartam alatt cukorbeteg lesz, másik 1/3-uk állapota nem változik és a harmadik részük vércukor szintje különböző okokból normalizálódik.

2020. júl. 1. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne netről diagnosztizáld magad. vegyél tesztert abban le van írva Hogyan kell helyesen mérni Milyen időközönként stb ha nem lesznek jók az eredmények Elmész megmutatod orvosnak is
2020. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!