Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek előfordulhat,...

Szerintetek előfordulhat, hogy télen a hideg beköszöntével újra berobban a koronavírus, és megint karantén lesz és kijárási korlátozás, valamint újra veszélyhelyzetet hirdetnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Remélem!
2020. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Én annyira nem, bár télen valószínűleg könnyebb lenne kibírni, mert az ember amúgy sem szívesen megy kirándulgatni vagy bárhová ha hideg van, viszont ha kijárási tilalom lenne azt már nem tudom hogy bírnám ki. Azért hideg ide vagy oda, imádok sétálgatni, még ha nyakig bebugyolálva kell is elindulnom otthonról.
2020. júl. 1. 17:29
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy vége a túrista szezonnak, azonnal vissza fogják állítani. Erre készülj.
2020. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Lesznek korlátozások, de szerintem nem akkora pánikhangulat, mint tavasszal. Vagy kitudja...
2020. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Luxemburgban, Svájcban már most az van, mint itt márciusban volt!

Luxemburgban 1 nap alatt 150 fertőzött lett!

Szóval ez lesz itt is szeptembertől...

Sajnos

2020. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nincsen osszefuggesben az idojarassal. Berobbanhat, tobbedik hullam egesz biztos lesz.
2020. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Miért lettem 0%?


Attól, hogy nem mondja be a híradó, még igaz az, amit írtam

!!

2020. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Biztos hogy lesz. Kérdés hogy csak egy kisebb fellángolás, ami tart 1-2 hétig, vagy egy tényleges nagy hullám ami megint hónapokig tart.
2020. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
7: Most akkor evvel az erővel én leírom, hogy Orbán holnaptól egy hónapon át minden nap szétszórat repülőkről egyenként 10 millió forintot az ország nagyvárosai fölött. Sehol a hírekben nem mondanak ilyet, de igaz, mert én azt mondom.
2020. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem ugyanaz. Mert ezt nem én találtam ki, azt meg csak kigondolod.
2020. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!