Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki menne ki jó idő esetén úgy...

Ki menne ki jó idő esetén úgy a strandra, hogy még most is élnek ezek a járvány ügyi szabályok?

Figyelt kérdés
Nálunk csak kültéri medencét lehet használni, a vízben is másfél méter távolságot kell tartani, maximum 40 fő tartózkodhat a medencében, a többi kint várakozik a medence mellett betartva a másfél méter távolságot.

2020. máj. 30. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Ki mennék, nem hiszem el, hogy ezt olyan nehéz betartani.
Nálam ez így felejtős, vagy strandolok normálisan vagy sehogy.
39 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nevetségesek ezek a korlátozások.
2020. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez így nem élvezet, inkább akkor nem is megyek.
2020. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha alapból járnék strandra, simán be tudnám ezeket tartani, de a többi seeggarc biztos nem tartaná be. Ők is be tudnák, csak nekik "ne mongya meg senki, hogy miccsinálhatnak".
2020. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Siman kilehet birni egy szezont, hogy nem zsong a strandon az ember. Rossz idoben sem mesz ki! Hat most rosszidok jarnak.
2020. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Valószínű kimennék, mert szeretem a strandok, a medencék látványa is megnyugtat.

"Nálunk csak kültéri medencét lehet használni" - hol van az a nálunk?

2020. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én a Velencei tóra szoktam menni,jobban szeretem a természetes vizeket a medencésnél. Természetesen most is mennék,ha nem lenne ilyen szär idő állandóan , bosszankodom is miatta :(
2020. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha már jobb idő lesz, mi a haverokkal fogunk menni biztosan strandolni, nyilván lesznek korlátozások, de attól még szeretnék jól érezni magunkat és nem csak a négy fal között ülni. De a Velencei-tó is szóba jöhet, ahogy a #6-os is írta.
2020. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Azóta nem járok strandra, amióta a medencében elúszott mellettem egy jól megtermett barnamaci. Inkább én is tavacskákban, folyócskákban lubickolok.
2020. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Én majd akkor megyek strandra, ha a belső tereket is lehet használni, Általában ott van szauna és gyógymedence. Szabadstrandra, természetes vízhez fogok menni, de nem tudom, hogy ott milyen korlátozások vannak.
2020. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a Balatonra vagy a Velencei tóra mennék, ha ráérnék és jó idő lenne. Nem értem, hogy lehet betartani, hogy csak bizonyos számú ember legyen egyszerre egy medencében, hacsak nem x időközönként kiküldik a már bent lévőket, hogy az újak is be tudjanak menni. Ebből viszont botrány lenne, mert ha Ferike megvette az egész napos jegyet, akkor joga van egész nap a vízben lenni, nehogy már kiküldjék.
2020. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!