Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kékszesszel lehet kezelni a...

Kékszesszel lehet kezelni a bőrgombát (tinea corporis)? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ha van esetleg valamilyen jól bevált házi módszeretek, kérlek azt is osszátok meg itt.

Mennyi ideig tartott a gyógyulás?



2020. júl. 2. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A Canesten krém biztosan jó, kékszesz csak fertőtlenít, de gombát nem ől, csak vírust és baktériumot.
2020. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos egy-két hét múlva tudnék csak, eljutni egy gyógyszetárba (falun élek), és addig is jó lenne, hogyha nem szaporodnának/növekednének, akár eltűnnének. Ezért is lenne szükségem leginkább házi praktikákra.


Balszerencsémre túl későn eszméltem rá, hogy mivel is van dolgom, és ennek ellenére sem tudtam, különböző okok miatt, megfelelően gondoskodni róluk.

2020. júl. 2. 23:27
 3/3 A kérdező kommentje:
ennek ellenére miután rájöttem*
2020. júl. 2. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!