Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan hánytassam meg magam?

Hogyan hánytassam meg magam?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este óta folyamatosan hányingerem van. Utoljára 4 éve hánytam nyáron, már el is felejtettem milyen rossz érzés. Sajnos ma rengeteget szenvedtem, hogy kijöjjön, de semmi. Csak öklendezek, és köpet ürül. Az ujjamat próbáltam, de semmi, szintén csak öklendezni tudok. A hasam is megy, de nyilván az magától. Régen is csak akkor tudtam hányni, ha magától indult be, de nagyon nehéznek érzem a gyomrom. Vettem be délelőtt egy B6-ot de ugyanúgy hányingerem van. Valami tipp, tanács?

2020. júl. 3. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Inkább valami hányinger csökkentőt vegyél be. Ha amúgy is hasmenésed van nem nyerő még hanyni is mellé. Teljesen ki fogsz száradni. Tudom pocsek de türelem. Vagy kijön magától vagy el fog múlni.
2020. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Akkor inkább nem próbálkozok, így is csak azt érem el, hogy folyik a könnyem meg köhögök.
2020. júl. 3. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a gyömbér segít hányinger ellen. Még nem próbáltam. Nekem az segített ha narancsot szagolgattam. Picit jobb volt. Igyál sokat.
2020. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki olyan balfasz, hogy még hánytatni sem tudja magát akkor írjon ki egy kérdést ide a GYK-ra.
2020. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
4. Miért vagy ilyen bunkó? Nem kellemes egy hányós hasmenéses vírus és nem mindenki gyakorlott bulemaiás ;)
2020. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Nekem úgy sikerült elkerülnöm és megszüntetnem a hányingerem, hogy bubis vizet ittem citromlével
2020. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nekem kólát javasolt de attól akkor is faj a hasam ha semmi bajom. Így kihagytam.
2020. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jön semmi, mert valszeg teljesen üres a gyomrod. Ha tovább erőlteted, akkor epe fog jönni. A cola tényleg jó, kortyolgasd.
2020. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!