Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy hánytassam magam így?

Hogy hánytassam magam így?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat ettem es rosszul vagyok.Meg kell hanytatnom magam de felek tolle :/Mitcsinaljak igy? Mindenkeppen hanynom kell! L/13

2015. jan. 5. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugd le az ujjad a torkodon.
2015. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt se merem!
2015. jan. 6. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Remélem még nem vetemedtél rá ilyesmire, és azt is, hogy el se kezdted, és végül meg se tetted tegnap! Tudom, mindenki ezt mondja, de nagyon komolyan beszélek, ha egyszer elkezded NEM FOGSZ TUDNI LEÁLLNI VELE, vagy csak nagyon, nagyon nehezen! És ha belelendülsz számos súlyos szövődményed lehet belőle!!! Nagyon komoly, bele halhatsz, jobb esetben egy életre tönkre vágod az egész testedet! Én sajnos tudom, mikor annyi voltam, mint te kb. akkor én is beleestem ebbe a szörnyűségbe, és egészen 18 éves koromig nem tudtak/tudtam magam kirángatni belőle. Pedig az utolsó évben már szerettem volna egészséges lenni. Nekem még éppen szerencsém volt, mert sikerült kigyógyulnom, (megjegyzem még most se teljesen vagyok 100-ig oké lélekben miatta) de kis híján majdnem belehaltam! Itt vagyok majdnem 21 éves fejjel, refluxal, gyomorbántalmakkal, puffadással, mindenféle emésztési zavarokkal küzdve, elkopott, lyukas fogakkal, menstruációs zavarral, és lehet, hogy soha nem leszek már teljesen egészséges. Ugye nem ezt akarod? Én már annyira megbántam, de már nem tudom visszacsinálni. Neked még nem késő! Hidd el nekem, egy idő után ez már nem a fogyásról szól, ez egy ördögi kör! Nem beszélve arról, hogy a lelki életed, ill. körülötted élőké is tropára megy! Jól gondold meg mit csinálsz, mert véresen komolyan mondom, iszonyat nehéz leállni vele, de belehalni annál könnyebb!!!! Ez nem játék! 13 évesen pedig nem szabad fogyókúráznod sem, mert nem fejlődsz ki rendesen, és akkor is úgy járhatsz, mint én! Ha valóban, DE csak ha valóban túlsúlyos vagy, akkor figyelj a táplálkozásodra. Egyél sok fehér húst, tojást, zöldséget, gyümölcsöt, teljeskiőrlésű cuccok, és ennyi idősen még az is bőven elég ha elkerülöd a cukros italokat, csokit, sütit stb. -Néha még picit ez is belefér. De leginkább sportolj, amit szeretsz, bringázz, járj uszodába, kocogj, amit szeretsz, csak ne koplalj/hányj! Tudom azt is, hogy mindenkitől ezt hallod, mert ezeken én mind végigmentem, de nem hülyeség, higgy nekem! A mozgás a legjobb választás, és nem unalmas, ha nem akarsz futni, nem kell azt, biztos van mozgásforma amit szívesen csinálnál, akár egyedül, barátnőkkel, tesóval stb. Ha együtt csináljátok az még jobb, akkor még ha az első 1-2 alkalom unalmasnak is tűnik, majd egymást bátoríthatjátok, hogy ne adjátok fel, és még vicces, szórakoztató is lehet!:)

Remélem, hogy jobb belátásra térsz, és szerintem mielőtt még nem késő mindenképp beszélj egy felnőttel akiben megbízol, nem szégyen, biztos tud segíteni, mert ez nem vicc! Minden jót neked, és jó egészséget!

2015. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a kommentet elgondolkoztato volt.Ma baratnoimmel voltam futni es egybol lement a teltseg erzetem.Koszonom szepen!!
2015. jan. 10. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Nagyon szívesen! Nagyon örülök neki,ha tudtam valamit segíteni!:) Neked meg csak így tovább ami a mozgást illeti, én is most már inkább sportolok, mint, hogy ilyen ökörségeket csináljak magammal, és belátom, jobban járok így. A sporttól feszesebb,egészségesebb, fittebb lesz az ember,és nagy eséllyel sikerül egy csodás alakot kreálni, míg a koplalás, hányástól egy plöttyedt, narancsbőrös, száraz bőrű, karikás szemű, sápadt vérszegény, beteg testet kapunk.
2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!