Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok, Ludea gyógyszer...

Egyember16 kérdése:

Refluxosok, Ludea gyógyszer mennyire jött be?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra például, hogy mennyi idő után hatott, elmúltak-e a tünetek(szájszárazság,gyomorsav feljövetele, rossz szájszag) stb...

2020. júl. 4. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Gelbàt írtak fel, és mellé Acido git-et hörpintettem néha. Annyira màr jól lettem, hogy màr nincs àllandó szàjszàrazsàg és torokfàjàs, de egyszerűen nem sikerül rendesen beszélni. Hol "csak" rossz, hol fàtyolos, hol pedig egyàltalàn nincs hangom. Reggel és este egy fél citrom leve segít kicsit szinten tartani, arra elég, hogy valamennyire beszélni tudjak. Ha rosszabb a hangom àllapota, akkor fàradékonyabbnak érzem magam, és ha még annàl is rosszabb, akkor a fejem is fàj.Foniàterhez küldtek hangképzésre, aminek nincs ràhatàsa a hangomra, mert indokolatlanul megadja magàt, vagy jobban lesz hirtelen kicsit. És az àllapotok között akàr csupàn egy óra is lehet csak az eltérés.
2020. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nekem szúró mellkasi fájdalmat okoz a reflux, de mióta szedem, azóta nem fél óránként szúr bele, hanem csak napi 1-2x. Szóval eddig használt, igen.
2020. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!