Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxosok, nektek milyen...

Refluxosok, nektek milyen tapasztalatotok van a PPI-s gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés

Rögtön segített? Mellékhatások? Eleinte voltatok rosszul tőle? Mikor kezdett el segíteni? Megérte szedni?

ilyesmikre lennék kíváncsi. Már írtam egyszer a napokban erről, hogy én az első szemet bevéve nagyon rosszul lettem, és nem vettem be többet, de bizonyos szempontokból azóta is rosszabbul vagyok. De az orvosom azt mondja hogy szedjem tovább. Szerintetek?


2020. ápr. 21. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell 2-3 hét hogy jobban legyél,és 3 hónapnál tovább nem nagyon szabadna szedni, mert tönkre vágja a bélflórát. de ne hagyd magad, van 5-6 féle hatóanyag, ha nem jó amit szedsz kérj másikat.
2020. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hogy akkor csak kapok másikat. Mert hát elég sok erős negatív hatása volt, aminek nem akarom kitenni a szervezetem. Meglepett a doki válasza
2020. ápr. 21. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én ragaszkodnék ahhoz, hogy nem vagyok jól tőle, adjon másikat.
2020. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!