Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Alapjában valamilyen keringési gondom lehet, mert mert végtagjaim sápadtak és hidegek. Gyakran érzek mellkasi nyomást is és a fejemben erős szorítás érzés szokott lenni főleg a halántékomnál. Nagyon rosszul alszom, mert amikor próbálnék elaludni furcsa szédülés szerű érzés jön rá, és olyan beájulás közeli érzés jön rám, ha a fejem vízszintben van. Lehetséges, hogy az agyam nem kap elég vért ilyenkor? voltam fülészeten is, mert az utóbbi hónapokban sokat romlott a hallásom. Az orvos Cavintont írt fel, mert agyi keringési zavarra gyanakszik. 32/F

2020. júl. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta tart ez?

Mozgásra, futásra stb fáj-e jobban a mellkasod?

Vérnyomásod milyen, a két karodon a vérnyomás ugyanannyi-e és fekvő helyzetben a lábaidon és karodon hasonló-e a vérnyomásod?

Amikor hirtelen felállsz szédülsz ugyanúgy mint amit írtál, hogy mikor vízszintesbe fekszel szédülsz?

A hallásod hogyan romlott elmondták? Vezetéses vagy idegi hallásromlásod van?

Van-e más krónikus betegséged vagy szedsze valamilyen gyógyszert folyamatosan?

2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én másik orvost keresnék. cavinton...
2020. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyanakszik??? Ki is vizsgáltak?

Hasonlók a tüneteim, de velem nem foglalkoznak, szerintük pszichés. Fejfájás, szédülés, ájulásérzés, borzasztó fáradtság mindig. Kaptam szorongáscsökkentőt, de attól rosszabb.. Én is keringési gondra tippelnék, de azt hogy lehet kimutatni? Neked használ a Cavinton? Próbáltad? Leírnád a tapasztalatokat? Amúgy hány éves vagy?

2020. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!