Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig kell még maszk?

Meddig kell még maszk?

Figyelt kérdés

Már rég elmúlt a járvány, minek kell még maszk ebben a 32 fokban???

Mikor mondják már ki, hogy végre nem kell?



2020. júl. 5. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer csak bejelentik már ,hogy nem kell.Senki se szereti szerintem.
2020. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Meddig kell még hordani?

„Már a piaci szereplők körében és a vásárlók részéről is felmerült a kérdés, hogy meddig lesz kötelező a maszkviselés” – folytatta Vámos György. „Nyilvánvaló, hogy ez a járványveszély függvénye, amelyet időről időre felülvizsgálnak a járványügyi szakemberek, de látni kell, hogy nem csupán a kereskedelemben maradt védekező intézkedés, hanem például a vendéglátásban is, ahol ugyancsak előírás a maszk a dolgozóknak, amelyet ezenkívül a tömegközlekedési eszközökön is hordani kell” – mondta.


A főtitkár megjegyezte azt is, hogy a rendelkezés pontos értelmezése szerint – mérettől és termékkörtől függetlenül –


valamennyi, zárt eladóterű, épületben lévő üzletben kell maszkot viselni, a nyílt területen lévő piacokon viszont nem. Vagyis például az élelmiszer-kereskedéseken kívül a trafikokban, gyógyszertárakban és még a benzinkutak shopjában is viselni kell a védőfelszerelést a vevőnek és az eladónak is.


Az aktuális rendelet csak a kereskedelmet és a vendéglátást említi, más típusú szolgáltatóhelyet, mint például a postákat, bankfiókokat nem szabályoz – tette hozzá Vámos György.

2020. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap rekordot döntött az új megbetegedések száma a világban. A járvány egyre súlyosabb. Azért, mert itt a semmi közepén épp nincs sok fertőzött, nem jelenti azt, hogy vége. Még évekig fog tartani. Akinek van esze, az megpróbálja elkerülni, például maszkviseléssel.
2020. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon egyszeru ne vedd fel :)
2020. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
évekig nem fog tartani már decemberben lehet védőoltás, de addig hordani kell.
2020. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Én se hordom normálisan a maszkot. S hogy miért nem? Mert előbb-utóbb úgyis elkap ez a nyavalya. Ha belehalok belehalok, ha nem nem. Fiatal vagyok, talán átesek rajta. A maszk viselés káros, egészségtelen és az embereket butítják el ezzel is! Nagyon jó ugyanazt a levegőt belélegezni, amit kilélegeztél ugye? Boltban felveszem a maszkot és az orrom alá engedem, hogy normálisan kapjak levegőt. Ha munkahelyen vagyok ott is. Én se egy Orbán se egy Cili néni miatt nem fogom ugyanazt belélegezni, amit kilélegeztem. Biztos ők ezt teszik. Nevetséges az egész, ebből is pénzt csinálnak csak nyerészkednek. Volt egy iparág, ahol nem tudott senki meggazdagodni, most itt az eredménye.


Ilyen bohócokat tartunk "járványügyi" szakembereknek. Bocsánat én is bárkinek meg tudom mondani, hogy zabáljon C vitamint. Vagy moss kezet, es ne mássz bele másnak a pofájába. Ezek alapvető dolgok, amit normális ember eleve így csinál. Ezért kár milliókkal tömni a zsebüket.

2020. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyon jó ugyanazt a levegőt belélegezni, amit kilélegeztél ugye?"

semmi bajod nem lesz tőle , sőt csökkenti a stresszt is , ld a papirzacskóba lélegzést. HA hőbörögsz ha nem kötelező. Az emberek többsége úgyse képes felvenni most sem.

2020. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Andizsuzsi ***** válasza:
44%

"A maszk viselés káros, egészségtelen és az embereket butítják el ezzel is!"


Erre majd felhívod a téged műtő orvosok és egyéb műtéti dolgozók figyelmét is szükség esetén ugye?

Valóban butítják az embereket.

2020. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

a fb-n is a sok 50-es , hogy osztja már az észt mekkora kamu a vírus.

sok a buta ember.

2020. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem ért még véget a járvány. Attól, hogy hazánkban elvileg kevés a napi új regisztrált új fertőzött, attól még tart.
2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!