Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon pattanásos vagyok . A...

Pro_mark_63 kérdése:

Nagyon pattanásos vagyok . A nyárra hogyan tuntethetném el ?

Figyelt kérdés

Hello


Azt hiszem 11 voltam amikor elkezdtek megjelenni a pattanások az arcomon. De nem csak ott, ugy nem lett volna vicces a story. A hátamon és a mellkasomon is. Mára ellepte az egész testem azaz deréktól felfelé. A karomon a hátamon erös akné van jelen a mellkasomon is . Az arcomrol nem is beszélve. Elakartam menni dermatologushoz akné panasszal. De azt mondtak hogy a meleg miatt nem tudnak segiteni rajtam. Mondom magamban na mindegy. De nagyon kellemetlen amikor leveszem a polomat mert akkor csak azt latni hogy piros - feher mindenütt a testem. (Sok krémet meg minden szart probaltam mar egyik se segitett) Tanacsokat ha valaki tudna adni azt megkoszonnem.


16f



2020. júl. 7. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Nyár van már.
2020. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg keress fel egy kozmetikust, hátha tud egy kicsit enyhíteni a tüneteiden.
2020. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!