Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol barnas sargasak a...

Mitol barnas sargasak a fogaim? Hogyan tuntethetnem el?

Figyelt kérdés
Majdnem egy eve van fogszabalyzom (csak felul) de most is ugyan ugy apolom a fogaimat mint elotte, sot talan most meg sokkal jobban oda figyelek. De alul a kozepso negy fogamon kb 1 honapja barnas sargas foltok keletkeztek. Csak a fogaim szelenel vagy nem is tudom hogy mondjam. Probaltam szajvizzel, jobban dorzsoltem a fogam, fogselyemmel es fogpiszkaloval is. De semmi. Mi lehet ez es mit csinaljak vele?

2018. jún. 18. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetne annyi eszed, hogy megkérdezed a fogszabályzó orvosod, ha már úgyis jársz hozzá minden hónapban.
2018. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Kedves" valaszolo. Nyilvan azert kerdeztem meg itt mert voltam mar mas fogorvosnal is de ok nem foglalkoztak vele, mondvan nem csinalhatnak semmit a keszulek miatt menjek el oda ahol a fogszabim csinaljak. Elmentem de ott azt mondtak ok csak a keszulekkel torodnek. Mivel alul nincs fent semmi nem az o dolguk.
2018. jún. 18. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogkő? Képet nem tudsz küldeni? Nem igazán tudom mire gondolsz, akár privátba is..
2018. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telefonrol sajnos nem tudok :(
2018. júl. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!