Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggeltől szinte pontosan 1 nap torokfájásom volt. Annyira nem volt erős. Hétfőn a torokfájás megszűnése után orrfolyás jelentkezett. Kedden hurutos köhögés. Illetve kedden és ma rossz közérzet, fáradtság. A rossz közérzetet arra tudnám hasonlítani, mint amikor lázas vagyok. Végtagfájdalom, hidegrázás sem volt. Viszont egyáltalán nem volt lázam a napokban, még csak hőemelkedés sem.

2020. júl. 8. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nekem is, szerintem valamilyen hűléses vírus lehet, nem korona.
2020. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi van veled, hívtad a háziorvost?
2020. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hívtam, nem engedi, hogy bemenjek hozzá, de nincsenek olyan tüneteim, ami miatt tesztet kérhet. Szóval nem volt túl nagy segítség. Mindegy, itthon maradok két hétig, nem szeretném átadni senkinek, ha esetleg az lenne
2020. júl. 9. 14:30
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy nem feltétlenül jár együtt lázzal.
2020. júl. 9. 14:30
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
No ez szuper, be sem mehetsz, de tesztelni sem lehet, marad az ember kétségek közt. :-(
2020. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez így van. :(
2020. júl. 9. 15:31
 17/19 A kérdező kommentje:
Lett egy negatív gyorsteszt
2020. júl. 10. 08:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, a gyorsteszt fizetős? Nekem szinte ugyanez volt mint neked, kezdődött torokfájással, utána még az megmaradt pár napig, de jöttek mellé tünetek, orrom folyt, be volt dugulva, az ízeket konkrétan egyáltalán nem éreztem, kikelni is alig bírtam az ágyból, úgy éreztem magamat mint akinek 40 fokos láza van, pedig a maximum 37,6 volt. Kb 1 hétig tartott ez az egész. Elég súlyos volt a holtponton nekem. Hol tudnék ilyen gyorstesztet csináltatni? Kimutatja akkor is ha esetleg az volt nekem?
2020. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A szervezetedben található ellenanyagokat mutatja ki, tehát azt is ki tudja mutatni, ha már átestél rajta. Igen, mivel a háziorvos a tüneteim alapján nem rendelhetett el tesztet, fizetős volt. Mondjuk neked elég súlyosak voltak a tüneteid. Nekem kb. akkora már semmi bajom nem volt, mire a tesztet csináltuk. (6 nap) Ja meg olyan súlyos sem volt. Nekem voltak ízek, az ágyhoz sem voltam ragadva.
2020. júl. 12. 21:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!