Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van valami baj a...

Szerintetek van valami baj a szívemmel?

Figyelt kérdés
16 múltam (lány). Másfél éve érzem, hogy időnként nagyon gyorsan ver a szivem, van hogy erősebben, néha szabálytalanul. Voltunk kardiológusnál, aztmondta minden rendben, van egy 4mm-es lyuk a pitvarközi falamon, de annak semmi jelentősége. Voltunk endokrinológián is meg csomó helyen, mindenhol minden rendben van, ez az erősebb/gyorsabb szívverés időközönként bukkan fel, vagyis általában gyorsan ver, de nem erősen. Általában a pulzuson 90 körül szokott lenni, de gyakran megy 110 fölé. Fejem nem fáj gyakran, mellkasom középen néha fáj picit, de csak a gerincferdülésem miatt szerintem. Nem akarok aggódni, mert doktor mondta, hogy nincs baj a szívemmel, de azért aggaszt. Szerintetek? Mi lehet ennek az oka? Serdülőkori hormonváltozás?

2020. júl. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs baj a szíveddel, csak egy lyuk van rajta, sokszor túl gyors a szívverésed, mellkasi fájdalmaid vannak.


De semmi bajod?!


Orvossal vizsgáltasd magad, ne sarlatánnal.

2020. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Szerintünk van-e baj a szíveddel? Ha egy kardiológus szakorvos megvizsgál, és azt mondja, hogy minden rendben, neki nem hiszel, de egy random kommentelő majd jól meg jól megmondja a tutit, úgy, hogy soha nem látott?


Szerintem ha a kardiológus véleménye az, hogy minden rendben, akkor minden rendben.

2020. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha a kardiologusod benne van, es eddig nem tetted, elkezdhetnel aerob edzeseket. Szepen szabalyozza a szivveresedet amint egyre edzettebbe valsz.

Nem utolso sorban minden egyes plusz izomhusiban ujonnan kialakulo erecskék a szived munkajat konnyitik meg.

2020. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!