Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi lehet a baj...

Mari99 kérdése:

Nem tudom mi lehet a baj velem, valaki esetleg segítene?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete jelentkezett nálam mellkasi fájdalom a szegycsontom mentén, akkor nem mentem orvoshoz mert sajnos vizsgaidőszak volt és nem tudtam eljutni, viszont egy idő után elmúlt. Most kb egy 3 napja újra jelentkezett és kicsit intenzívebben. Az alsó bordák mentén, és fent is de ott csak akkor ha megnyomom. Nevetés köhögés esetén kicsit erősödik is a fájdalom.Más bajom nincs csak ez az egy. Mostmár eltudok majd menni az orvoshoz, be is jelentkeztem, de addig is valakinek valami ötlete?? Semmilyen megerőltető munkát sem végeztem, és fogalmam sincs mi lehet ez.

2020. júl. 9. 19:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez lesz a probléma, mert nekem is állandóan fáj, viszont ülés vagy nevetésnél erősödik, néha fekvésnél is. Tegnap este izomlazitó krémmel kentem és jobb is lett.
2020. júl. 10. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!