Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 éve tartó folyamatos orrmell...

6 éve tartó folyamatos orrmelléküreg gyulladásom ellen mi lenne a leghatásosabb gyógymód? 20/F Részletek lent.

Figyelt kérdés

Enyhe orrsövényferdülésem van, a jobb orrlyukamon nehezebben kapok levegőt.

Tavaly tavasszal volt arcüreg ciszta és orrsövény műtétem, utána 2 hónapig jó volt, aztán visszatértek a panaszok, orrpolipom is lett. A sok gyógyszertől azóta refluxom is van, nagyjából mindenre allergiás vagyok és érzékeny (glutén,tej,laktóz,tojás,mustmármag,vanília,burgonya,vanília). Hisztaminra is érzékeny vagyok, az ellen szedek antihisztamint, ami viszont fokozzo az orrnyálkahártya duzzanatot. Tavaly nyár óta a fülem is recseg, ropog, tele van folyadékkal. Pár év alatt voltam már 21 fül-orr-gégésznél, szedtem vagy 30 antibiotikumot (szét is cseszte a gyomrom). Szenvedés így élnem, idén már a szememre is ráment a gyulladás. Bármikor megnézetem csak elintéznek orrsprayk-kel. Január óta szét szakad a fejem, a homlokom. Hiába mosom az orromat sós oldattal, hiába gőzölök kamillateával, hiába használok orrtapaszt, hiába kerülöm az allergiát és az intoleráns ételeket, hiába infralámpázom. Minden nap folyik ki sárga folyadék, de ha baktérium lenne akkor el kellett volna már mulasztania az antibiotikumnak nem?

Nem tudok koncentrálni, nem látom a kiutat ebből, a memóriám és a koncentrációs képességem egyre rosszabb...20 évesen. Bölcsességfogamat nem rég szedték ki, azt hittem jobb lesz tőle, mert arra is gyanakodtam, de semmi változás...tanácstalan vagyok.

KÉREM SEGÍTSETEK!



2020. júl. 10. 19:00
 1/1 anonim válasza:
én hasonlo cipőben járok 20-éve allergiás orrpolipos stb a medrol nekem bevált de rendszeresen és csak naponta 2 mg allergia alig észlelhető orrpolip visszahuzodik valamennyire
2020. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!