Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánkbetegségre melyik a...

Chloe110780 kérdése:

Pánkbetegségre melyik a leghatásosabb antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok írjanak akiknél valamelyik gyógyszer bevált! Köszönöm :)

2017. nov. 22. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!!! Semmi!! Kérlek próbáld meg (tudom én is utaltam mikor jöttek nekem a Valériana relaxxal meg a cickafark sz*ros teakkal) de ne szokj rá , egy hét alatt rá tudsz szokni. Ne tudd meg mit éltem meg a leszokassal . 5 év rendszeres szedés után. Ami úgy kezdődött hogy jaj én nem fogom sokáig szedni.

Ha nagyon nagyon muszáj akkor nyugtatót próbálj meg egy 0,25nek a FELET vagy 0,25 de többet ne !

2017. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de sajnos én már rég túl vagyok a valerianan ..:( Most rivotrilt szedek 1 éve napi 1 szemet 0,5 ből .Iszonyat rosszulléteim vannak minden nap és már semmit nem tudok egyedül csinálni.
2017. nov. 22. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
5 évig éltem ezt át, most már csak 0,25 de meg mindig rossz:(
2017. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És te szedtél antidepresszánst?
2017. nov. 22. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Felírták de nem. Elég egyről leszokni. Az is függőséget okoz sajnos
2017. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En 3 hete szedek lanocipramot de eddig semmi javulas :( Most azt mondta a pszihiater valtsunk masikra ezert kerdeztem hatha van valaki akinek mar bevalt valami?
2017. nov. 22. 15:05
 7/8 LGabi83 válasza:
Teljesen egyéni, hogy kinek melyik gyógyszer válik be. Minden szervezet másképp reagál, nincs olyan, hogy valamelyik hatásosabb.
2017. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyugtató nem tudja megoldani, az antidepresszáns igen. Én sertralint szedek és kiváló.
2017. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!