Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baj van velem?

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Már úgy 1-1,5 hónapja fáj a fülem. Nem volt durva ebből is látni hogy 1,5 hónapot vártam. De mostanában egye gyakoribbak. SZóval mondom a tüneteket.


-Néha naponta pár percre fordulnak elő.

-Feszítő érzés a fülben

-Viszketés

-Tisztítás közben fájdalom

-Úgy alapból fáj


Úgy voltam vele hogy nem megyek orvoshoz , amúgy is koronavírus van, nem tudom mennyire fogadnának boldogan. De most egyre rosszabb.



2020. júl. 11. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Külsőfül gyulladás valószínűleg, vagy valami ilyesmi. Viszketni gombától szokott. Inkább menj orvoshoz.
2020. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás miatt is viszkethet. Menj el fülészetre, most már fogadnak, a doki majd belenéz...
2020. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remek fülcseppeket lehet kapni a patikában esetleg próbálkozhatsz azzal. Nem sok beteg van a rendelőkben és a járvany csak rosszabb lesz. Ha megnézetnéd minél előbb menj. Időpontot kérj telefonon és ennyi. Én tegnap voltam már problémával. Örültek nekem és alig voltak az epületben betegek nem éreztem magam veszélyben.
2020. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg nem voltal, most menj. Magyarorszagon az elso hullamrol utolag lathato, szinte alig volt valami, most meg nyugalom van, ne vard meg, mikor ujra be lesz zarva minden esetleg.
2020. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!