Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy elkaptam a koronav...

Lehet, hogy elkaptam a koronavírust?!

Figyelt kérdés
Pár napja távolsági buszon utaztam, ami tele volt utasokkal, a maszkomat pedig otthonfelejtettem, így kénytelen voltam maszk nélkül utazni. A tünetek tegnap kezdődtek, és ezek a következők: fejfájás, orrfolyás, enyhe szédülés, hőemelkedés, gyengeség, hasmenés és tompaság. Nagyon félek hogy elkaptam..

2020. júl. 13. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet elkaptad
Nem, ez lehet egy sima megfázásos hasmenéses vírus
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem valami más lesz, a koronavírust 99%, hogy észre sem vennéd, lehet, hogy már 3 hónapja túl vagy rajt.


Egyébként a maszk még mindig nem téged véd.

2020. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
vagy elkaptad vagy nem. de hogy hipochonder vagy, az tuti
2020. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipochonder, szimplán a szívbeteg szüleimet és az asztmás testvéremet féltem nagyon! De látom itt még kérdezni sem lehet anélkül, hogy a fejedhez vágnák hogy hülye vagy.. (Mellékesen tudom, hogy ez egy anonim oldal ahol gyakorlatilag nincsenek orvosok.)
2020. júl. 13. 11:52
 4/13 A kérdező kommentje:
A szüleim mellesleg 50+-osak, szóval szerintem érthető miért félek ennyire.
2020. júl. 13. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt nekem is, de elmúlt pár nap alatt, nekem torokfájással kezdődött és kicsit köhögtem is. Elvileg kezdődhet a koronavírusos betegség is ilyen enyhe tünetekkel, de lehet más vírus is. Szerintem nem az, de ha félted a családtagokat, akkor alapos kézmosással kezdd ha hazaérsz, legyen külön poharad, evőeszközöd, törülköződ otthon, és fertőtlenítsd le magad után a WC-t, kilincseket, távirányítót, stb.
2020. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2020. júl. 13. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szaglás elvesztés a második komolyabb jel, az erős, csillapíthatatlan fejfájás után.
2020. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A fejfájás stimmel...
2020. júl. 13. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fejfájás a náthával is együtt jár, influenzával is.
2020. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet korona. Szólj a háziorvosnak, és csináltass tesztet! Jobb a bizonyosság a család miatt. Majd írj, hogy mi volt!
2020. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!