Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen kaphatok agyvérzést?

16 évesen kaphatok agyvérzést?

Figyelt kérdés

Egész nap fáj a fejem és fáradékony is vagyok..


Mivel hipochonder vagyok ezért megnéztem a tüneteket is és hát félek hogy agyvérzésem van..

Ez mi lehet?

Légyszi segítsetek!



2020. júl. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Kaphatsz. Bárki kaphat.

Front van, attól fáj a fejed.

Ha ennyire hipochonder vagy, keress fel egy szakembert.

2020. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha agyvérzésed lenne az teljesen más lenne
2020. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Normálisan egyél, igyál sok vizet, ne nyomkodd a telefonodat késő éjszakáig, és megszűnnek a problémáid.
2020. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Travis83 ***** válasza:

Igyál elegendő folyadékot, többségben vizet. Mindennap aludj legalább 6-7 órát, de ehhez elalvás előtt ne nézz semmilyen digitális képernyőt (teló, számítógép, tv). 4 órával alvás előtt már ne egyél semmit. Ha éhes lennél igyál vizet, de abból sem sokat, különben éjszaka vizelni fogsz járni. Egy kis könnyű esti torna vagy séta is sokat segít.


A kényelmetlen, agyonhasznált párnák is okozhatnak fejfájást. Cseréld ki őket, ha már egy ideje nem tetted.


Kb ennyi. Ha általában nem szokott fájni a fejed, akkor ez nyilván egyszeri alkalom, amit akár a fentiek valamelyike válthatott ki, vagy valami más. Jobbulást!

2020. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, ha agyvérzésed lenne, nem tudnál kérdést kiírni. Ez inkább agydaganat lesz.
2020. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fejfájás, migrén - Orvos válaszol, 25. oldal - WEBBeteg

www.webbeteg.hu › orvos-valaszol › fejfajas_migren

Par honapja eszrevettem hogy egy bizonyos pontban faj a fejem. ... Most meg vagyok hulve, sokat fujom az orrom es ugy erzem erosodott a fajdalom. ... Annyira zug a fejem, hogy nem birok talpon lenni, állandóan kimerült, fáradt vagyok, 1 éve ... kaptam infúzióban, jártam a szokásos vizsgálatokon, voltam CT-n, vérvételen, ...


Szorongás, pánikbetegség - Orvos válaszol, 38. oldal

www.webbeteg.hu › orvos-valaszol › szorongas_panik

A szemem egyébként jó, jobb szememre tompánlátó vagyok egy kicsit, ... hipochonder az betegség? ... Valamint most idegcsípődés jellegű fájdalom gyötri a bal lábamat is. ... Mit tegyek, hogy elmúljanak ezek a gondolatok és újra a régi lehessek? ... Nagyon félek attól, hogy a Huntington kór korai tüneteit tapasztalom ..


Dr. Székely György osztályvezető főorvos, egészségügyi ...

www.diagnozis.hu › kerdesek

Ami még zavar, hogy néhanap a nap végére annyira fáradt vagyok, hogy ... Mit tegyek? ... Nem vagyok migrénes, nem is emlékszem rá, mikor fájt utoljára a fejem ... Tisztelt Doktor Úr! Nyaki ér ultrahangon voltam a következő leletet kaptam: " A ... Lehet hogy semmi összefüggés nincs a dolgok közt de én félek attól hogy ...

2 alkalommal látogatta már meg ezt az oldalt. Utolsó látogatás ideje: 2020.06.19.


Azt javaslom nézd meg ezeket az oldalakat és ott szakemberek adnak tanácsot.

2020. júl. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!