Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem? Napok óta...

Mi történik velem? Napok óta rémálmaim vannak. Este időnként a szívem is felreüt. Sokszor felébredek iszonyú szorongással, de napközben azért rendeződik a dolog és helyrejövök. Ma viszont hajnali 2kor gyomorgörcsre ébredtem és szorongásra.

Figyelt kérdés
Alig tudtam visszaaludni, reggel magamhoz térni. És aztán hasmenés jött és valami olyan leírhatatlan szorongás, hogy sírva indultam el munkába. Az előző napokban vettem be alváshoz fél0.25 frontint. Mert anyukám kórhazban van és ez megvisel. Tegnap nem vettem be. Lehet azért lettem mára ennyire rosszul. Kb. Azt érzem, hogy vége a világnak. :(
2020. júl. 16. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamiért stresszes vagy, és az kihozott egy szorongást.
2020. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félsz.
2020. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam.
2020. júl. 16. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát és többet mi honnan tudjunk? Neked kell tudni, hogy mi okozza, történt-e valami mostanában, ami miatt kivagy vagy extra stresszt okoz.
2020. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen írtam is de nem értem miért kell így reagálnom. Ettől csak még nehezebb lesz minden és nem változik attól semmi, hogy én is rosszul leszek. Ezt tudom de mégis rosszul leszek.
2020. júl. 16. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez ilyen.
2020. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!