Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek nyákdarabok a...

Mitől lehetnek nyákdarabok a székletemben?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete vettem azt észre, hogy valami furcsa, féreg szerű nyúlványok (kb 5 - 10 cm hosszúak) vannak a székletemben, így egyből bementem a háziorvoshoz, aki azt mondta, biztos férges vagyok, és írt fel féreghajtó tablettát, hogy attól majd elmúlik. (Megjegyzem, székletmintát nem kért..)


Nagyjából 90%-os biztonsággal állíthatom azt, hogy tutira nem vagyok férges, mivel az alapvető tünetek (végbéltáji viszketés, étvágytalanság, émelygés, hányinger) hiányoznak, illetve "megvizsgáltam" itthon pár ilyen nyúlványt, és teljesen szét tudom őket passzírozni egy laza mozdulattal a mosdókagylóban, meg ilyen nagyon fura, sárgás-barnás színük volt, még azután is, hogy "megmostam" őket, szóval nincs ilyen tipikus parazita külsejük. Étvágyam is rendesen van, viszont rendszeresen híg a székletem, és sokszor vagyok felfújódva, néha napján pedig begörcsöl a hasam is.


Én arra gondoltam, hogy a rengeteg Coca Cola / Pepsi lehet az oka ennek, ugyanis eddig naponta megittam egy üveggel belőle, (1.75 liter / 2.5 liter) és gyümölcsöket egyáltalán nem szoktam enni, mert egyszerűen nem kívánom őket, és még a gyümölcslét sem tudom meginni, utálom az ízét is.



2020. júl. 18. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült, hogy mitől volt ez? Szerintem kevés nyák ami nem olyan szembetűnő normális, nem?

2020. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!