Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a probléma valami epilepszi...

Ez a probléma valami epilepsziás roham alfajtája lehet?

Figyelt kérdés

Már elég régóta észrevettem magamon, hogy amikor egy pontra kell fókuszáljak, akkor elkezdek remegni.

Pl. igazolványképeknél, amikor a fekete kamerára kell koncentrálljak (mondjuk fél percnél tovább), akkor elkezdek remegni. Ösztönösen, leállíthatatlanul, de nem érzek félelmet. Ezen kívül egy erős frusztráltságot érzek, és nyomást ilyenkor.

Arra gondoltam, hogy ez talán az epilepszia egyik alfaja lehet? Még nem próbáltam, hogy mi van ha fél-1 percnél tovább van ez. Szerencsére ennyi idő alatt készül kép, de ahogy telik az idő, egyre stresszesebben érzem magam.


Gyakorlatilag annyira frusztrál ez a szituáció, hogy amikor rossz lesz rólam a kép (esetek 99%), akkor is rábólintok, mert nem bírom megismételni ezt az állapotot.


2020. júl. 20. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Szorongásnak hívják, az epilepsziához az égvilágon semmi köze.

Túlzottan meg akarsz felelni mások elvárásainak.

2020. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!