Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bakteriális náthából meg...

Bakteriális náthából meg lehet gyógyulni orvosi segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy ilyen eredetű (zöld nyúlós váladék a kezdetektől), viszont nem szeretnék orvoshoz menni, ha nem muszáj, részben a sok macerának köszönhetően, ami ezzel jár.


Csak kérdés, hogy így meg tudok-e gyógyulni? 3000-4500mg C vitamin, sok pihenés, alvás, mellette heti 2edzés ami reményeim szerint kihozná belőlem.


Vagy ne is próbálkozzak, mert mindenféleképpen antibiotikum lenne belőle? Természetesen szövődményeket sem szeretnék (pl. fülgyulladást), jövő hétvégére szeretnék meggyógyulni.



2020. júl. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
nem, mert az már felülfertőződést mutat. Gyógyszer kell.
2020. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell gyógyszer, egy hét múlva semmi bajod nem lesz
2020. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Meggyógyulhatsz ,de az edzést hagyd ki mindenképp .
2020. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
A sok pihenéssel biztos jobban leszel, de nem biztos, hogy magadtól meggyógyulsz. Ez részben függ az immunrendszered állapotától is. C-vitamint inkább ne tablettába formájába, hanem sok gyümölcsbe fogyassz. Én már biztos elmentem volna orvoshoz, ha ilyen tüneteim lennének, de nem hiszem bármi bajod lesz ha nem mész. Ha az állapotod mégis rosszabbodik, keresd fel a doktor bácsit. :)
2020. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 és #2 simán kiüti egymást :D

Nem hiszem, hogy felülfertőződés lenne, mert az 1. naptól ilyen. Valóban ritka a bakteriális eredetű nátha, de sajnos vagy nem sajnos előfordul, úgy tűnik, most egy ilyet szedtem össze.... Ugye milyen jó ez a maszk és karantén, hogy nem mehetsz sehova, aztán meg elszoksz a mindentől és ez a vége??! -_-

2020. júl. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!