Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma voltam doktornál. Azt...

Kopito1985 kérdése:

Ma voltam doktornál. Azt mondta sérvem van. Mondta szeptemberbe szoljak, és mutenek. Szerintetek miért nem hamarább?

Figyelt kérdés
Most is kicsit fáj. Eloszor nem tudtam mi ez. Már 3 hónapja min. Fáj, voltam végbéltukrozésen, véren, Ultrang urológian minden oké volt. Ma elmentem egy Új doktorhoz, mutattam bal oldalt a koldokom mellett néha hasogat, majd erosebben lenyomta ujjaval a koldokom és mondta ez sérv. Kérdezte már ki e jott, mondom nem. Mondta oké, se jobb, szerinte se rosszabb nem lesz, így ha lemegy meleg meglesz mutve. Surun tornázok hasra addig ne tegyem, úszás, kerékpározás mehet,futás se. Szerintetek várjak szeptemberig, én mennék már holnap. Futárkodom, pizza, ételek, lepcsok. Ez gondolom nem tesz jót neki.

2020. júl. 22. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem adtál borítékot vagy nem akarja bevállalni.
2020. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismer minket, tudja, hogy pénz nem gond. Szerintem lehet a jó idot azt akarja használjam napozásra és igy tovább, és szeptembertol már úgyis mindegy..
2020. júl. 22. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de felesleges találgatni, akkor addig éld ki magad.
2020. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!