Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden egyes héten elkapok...

Minden egyes héten elkapok valami betegséget, ez megy évek óta szeptembert{l júniusig, mi ez?

Figyelt kérdés

Igénytelen szüleim vannak. Anyám kisgyerekeket tanít, ÁLLANDÓAN beteg. De ő így érzi jól magát.


De nekem elegem van, így nem lehet élni. Többet vagyok beteg, mint amikor magam jártam álatlánosba.


2019. szept. 25. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok tanító, meg pediáter így van ezzel. Valamit tegyél a immunrendszered megjavításáért. A jutubon és a googlen sok mindent találsz.
2019. szept. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szedjél probiotikumokat!

Diéta is van probiotikus. És nem leszel beteg. És egyél zöldséget!

2019. szept. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
AIDS-es vagy, sorry.
2019. szept. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok a kérdésre válaszolni, de a megoldás engem is érdekelne, mert én is így vagyok( igaz, én nem hetente, "csak" havonta betegszek le..Szedtem nár Broncho- vaxom- ot, erős dózisú multivitamint, Béres cseppet, semmi nem használt..
2019. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatsz az életeden, akkor ugyanaz lesz az eredmény. Én azt csináltam, hogy megnéztem a környezetemben, hogy kik nem szoktak betegeskedni. Beszélgettem velük, megfogadtam a tanácsaikat, még akkor is, ha a google, vagy az orvos mást mondott. És láss csodát, 4 éve nem voltunk betegek, úgy, hogy van 3 kicsi gyerekünk, akik óvodába, iskolába járnak. Ők sem hiányoztak azóta betegség miatt.

Hiába tanácsolják mindenféle emberek, hogy ilyen, meg olyan vitamint szedj, ha közben ők is betegesek. Csak olyanoktól fogadj el tanácsot, akik már elérték azt, amit te szeretnél.

2019. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs immunrendszered, ha még az előző 400 után még 600szor megkérdezed, akkor sem lesz. Még mindig otthon laksz, még mindig csak panaszkodni jársz ide... Mitől vársz változást, ha semmit nem teszel?
2019. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem immunrendszertől függ szerintem. Most ilyen hányós-hasmenés járvány van az iskolájában, naná, hogy az egész család ezzel szenved. Ráadásul vasárnap óta nem javul.


Mire jó? Mehetsz buszozni vizes hasmenéssel... Meg személyes sértésnek besti, hogy tőle kapod el sorozatban, mert kezet sem mos...

2019. szept. 26. 04:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem az immunrendszertől függ, akkor jó lenne megtudni, hogy mitől.

Eddig mire jutottál? Ha ez megy évek óta, akkor gondolom kipróbáltál mindenféle dolgot, hogy változzon a a helyzet.

Miket változtattál az életviteleden?

Ha hányós-hasmenés járvány van az iskolájában, akkor minden gyerek hiányzik az iskolából. Ez esetben anyukád miért megye be, ha úgysincs ott egy gyerek sem? Vagy ha mégis vannak, akik nem kapták el, akkor azok vajon miért nem?

Nálunk is járvány van, a mi gyerekeink mégis ott vannak és semmi bajuk. Plusz, akik hasonló módon élnek, azok is ott vannak.

Szerintem veled az a gond, hogy még nem zavar eléggé ez a helyzet. Csak annyira zavar, hogy feltegyél itt kérdéseket, de annyira már nem, hogy tényleg utánajárj a megoldásnak.

2019. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Minden az eros immunrendszeren mulik! Par tipp: 95%-os propolisz este(alkoholt tartalmas,ha vezetsz) akac+harsmez.
2019. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annnnnnnnyira kimondhatatlanul unalmas ezt olvasni minden egyes héten!!!!!!!! Fejezd már be, kérlek😭 jelentem ezt a kérdesedet is, és szépen megkérlek, hogy ne írd már ki ugyanazt 50milliomodszor. Légyszi.
2019. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!