Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitség.Nagyon fáj a hasam...

Nonameboy45 kérdése:

Segitség.Nagyon fáj a hasam jobb oldalt közép tájt és mozgásra,vizelésre erősödik.Mi lehet?

Figyelt kérdés
Lázam is volt 38.4,de most lement.Szerda óta fáj a hasam az említett területen,elég nagy görcsös fájdalommal jár.Az tény,hogy kb.1 honapja minden nap csurom vizes zokniban és cipőben vagyok 2-3 órát,mert autómosóban dolgozom.Gyakori vizelés is van.Help!
2020. júl. 24. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívhatod az ügyeletet.
2020. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, ilyenkor mi a bánatnak nem mentek orvoshoz?!

Fájt a fogam, kb 1 hete. Hmm... édességet nem igen eszem mostanában; fogat minden nap mosok legalább 1x. A tömésem nem esett ki. Hmhm... Hát mondom most mar elmegyek fogorvoshoz. Nos, kiderült, hogy annyira mostam a fogam, hogy a zománcot lekoptattam, egy másikon meg már egy pici bemélyedés is volt. Ha nem megyek orvoshoz, lehet 1-2 év, és nincs fogam.

(Neked meg lehet életed...)

2020. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,bár előbbre nem jutottam ezzel:D Reggel első dolgom lesz a háziorvoshoz menni és beutalót kérni tőle.Remélem nem lesz belőle kórház 😥.Lázam már nincs csak a fájdalom.Remélem hamar túl leszek rajta 🥺
2020. júl. 24. 01:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, mivel itt mindenki LAIKUS! Többnyire legalább is. Mondhatnánk, hogy meghúztad magad valahol. Vagy gyomorrontás. Vagy vesekő. Vagy rák. Ezzel előrébb lennél? 😅
2020. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy vesemedence gyulladás
2020. júl. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ez vagy vese, vagy húgy hólyag gyulladás. Mindenképp orvos, gyógyszert fog ki írni. Nem hiszem, hogy ezzel kórházba kell menned. De orvoshoz muszáj.
2020. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2020. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na utána volt hasmenésem nem kevésszer,múlt hét szombaton 25x kb. Lázam már nem nagyon volt szombaton se,vasárnap után meg nem is volt semennyire 😊 Csak a hasmenés kínzott aranyérrel,ami ma csak 1szer volt már 1 hét után,viszont ma reggel voltam bent kórházban,mert tegnap nagyon elkezdett vérezni székelés nélkül az aranyerem 😩Érzéstelenítés nélkül kiszedték az egyiket,mert már trombózisos volt 😟 Most feküdnöm kell otthon 🥺
2020. júl. 31. 19:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Vírus volt elvileg,de nagyon kegyetlen 😥
2020. júl. 31. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem kapkodtad el...😅
2020. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!